comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Spor Yazarı Oku: Serdar Ali Çelikler: "Keşke Adriana Lima ile Metin Hara'yı da koysaydık

28 Eylül 2018, Cuma 12:33
Spor Yazarı Oku: Serdar Ali Çelikler:

Serdar Ali Çelikler, EURO 2024'ün ev sahipliğinin Almanya'ya verilmesiyle ilgili konuştu. Serdar Ali Çelikler tanıtım filmiyle alakalı eleştirilerde bulundu. Spor yazarlarının yazıları FutbolArena'da 

FutbolArena - Serdar Ali Çelikler, EURO 2024'ün Almanya'ya verilmesiyle ilgili konuştu. Habertürk'te yazan Serdar Ali Çelikler, Türkiye'nin adaylık çalışmalarıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. 
 

Spor Yazarı Oku: Serdar Ali Çelikler'in bugünkü yazısı (28 Eylül Cuma)


"Bize oy veren 4 delegenin oynalarının bizzat Başkan Demirören'in yakınlığı sayesinde olduğunu biliyoruz. Yani Demirören'in dışında lobide de eksiklikler yapmışız ya da başkan ile bir iki isim dışında çalışma yapılamamış. Biraz da kendimize bakmalıyız. Örneğin Almanya tanıtım filminde Uwe Seeler ile Philipp Lahm gibi iki futbol efsanesini oynatıp teknoloji ve futboldan bahsederken; biz Nusret'in tuzlamasını koymuştuk. Keşke Adriana Lima ile Metin Hara'yı da koysaydık!!! 

Olimpiyatlardan Dünya Kupası adaylığına kadar artık şu "Kıtaların buluştuğu yer.."; "Türk misafirperverliği.."; "Farklı kültürlerin dostça yaşadığı topraklar.." falan gibi mesajları vermekten ne olur vazgeçelim. Turizm tanıtım filmi mi adaylık filmi mi anlaşılmıyor.
Havalimanı, su altından kıta birleştirme gibi inşaat işleri ile yerine basitçe turnuvada ne yapacağımızdan bahsetmeliyiz. Futbola ne katabileceğimizden söz edelim. Duygusal sözler, günbatımında İstanbul manzarası, tribünden güzel insan kesitleri, Nusret'in tuzlamasını izleyen bir uzaylı turizm filmi seyrettiğini sanır. Oysa aynı uzaylıya Almanya filmini izletirseniz bir oyundan (futbol) bahsedildiğini anlar."

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig sayfasından ulaşabilirsiniz.


Turkcell'in Goller Cepte uygulaması ile Süper Lig'in tüm maçlarından goller anında cebinize geliyor. TIKLAYIN!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"