comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Spor Yazarı Oku: Ömer Üründül, "Hollandalı teknik adamlar..."

21 Eylül 2018, Cuma 09:59
Spor Yazarı Oku: Ömer Üründül,

Fenerbahçe, Avrupa Ligi'ne korkunç bir başlangıç yaptı. Sarı lacivertli ekip deplasmanda Dinamo Zagreb'e 4-1 yenildi. Ömer Üründül bu maçla ilgili olarak Cocu'yu eleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu ilk maçında deplasmanda konuk olduğu Dinamo Zagreb'e 4-1 yenilirken, Sabah gazetesi yazarı Ömer Üründül, "Cocu tarihi fark olmadığına dua etsin" yazdı. 

Ömer Üründül yazısında Hollandalı teknik adamların hiçbirini beğenmediği ifade etti ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Spor Yazarı Oku: Ömer Üründül'ün bugünkü yazısı (21 Eylül Cuma 2018)


"F.Bahçe'nin Zagreb'de sergilediği futbol tam bir felaketti. Tüm maç boyunca ofansif oyun yoktu. Takım savunması ise arızalarla doluydu. İlk yarının kısa yorumunu yaparsak Fenerbahçe'nin hiç pozisyonu yok, Zagreb iki gol attı, 3 tane de net kaçırdı. Fenerbahçe'nin hücum girişimlerinde ilk 45 dakikada en aktif ismin, operasyon geçirmiş ve idman eksikliği olan Aatif olduğunu söylersek tablonun felaketini açıklamış oluruz." 


Fenerbahçe Haberleri: Ömer Üründül'ün Phillip Cocu yorumu


"Cocu'ya bakış açımın çok olumsuz olduğunu sezon başından beri belirtiyorum. Zaten Hollandalı teknik adamların bugüne kadar hiçbirini beğenmedim. Cocu dün gece yine takım tertibinde şapkadan tavşan çıkardı. Yine birbirini tanımayan bir kadro oluşturdu. Fizik olarak hazır olmayan ve hem takım arkadaşlarını hem de Neustadter'i tanımayan Reyes tandemde. Fizik açıdan tükenmiş Alper kadroda. Yine hiç arkadaşlarını tanımayan Frey santrforda."
YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Fenerbahçe ile ilgili haberlere Fenerbahçe Haberleri sekmemizden takip edebilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!