comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Sörloth'a Türkiye ve transfer sorusu: "Ortalık hep karışıyor"

31 Mayıs 2022, Salı 20:28
Sörloth'a Türkiye ve transfer sorusu:

Alexander Sörloth, "Türkiye'ye geri dönmek ister misin?" sorusuna "Ben buna cevap verince ortalık karışıyor. Bu konu hakkında düşünmedim." yanıtını verdi.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılan Alexander Sörloth, transfer gündemi hakkında Norveç basınından TV2'ye röportaj verdi. Alexander Sörloth, Türkiye hakkında açıklamalarda bulundu.

SÖRLOTH: "TÜRKİYE'YE DÖNÜŞ SORUSUNU YANITLAYINCA ORTALIK KARIŞIYOR"
"Türkiye fantastik bir futbol ülkesi. Güzel anılarım var. Maç günleri büyülüydü. Hala özlediğim bir şey." diyen Alexander Sörloth, "Türkiye'ye geri dönmek ister misin?" sorusuna gülümseyerek "Ben buna cevap verince ortalık karışıyor. Bu konu hakkında düşünmedim." yanıtını verdi.

"KALICI TRANSFER İSTİYORUM"

Geleceği hakkında, "Takımda önemli bir rolüm olsun isterim. Sociedad, Leipzig veya başka bir yer... Oynayacağım takımda birkaç yıllık devamlılık elde etmek elbette güzel olur." açıklamasını yapan Sörloth, "Yani kiralık değil, kalıcı transfer mi istiyorsun?" sorusuna "Zaten en uygunu bu olur." karşılığını verdi.

"REAL SOCIEDAD'DA KALMAK APTALLIK OLMAZ"

"Satın alma opsiyonunun süresi doldu ama Real Sociedad'ın müzakare etmesi hala mümkün. Sadece bir yıldır burada olmama rağmen kulübü çok sevdim. Taraftarlar harika. Göreceğiz. Real Sociedad'da kalırsam bu aptallık olmaz. Sezon başından önce takımımın belli olmasını isterim."

TV2: "LEIPZIG 10-12 MİLYON EURO İSTİYOR"

Norveç basınından TV2, röportajda yer verdiği detaylarda Leipzig'in Sörloth'u bırakmak için 10-12 milyon euro istediğine yer verdi. Aynı zamanda Sörloth'un menajerinin birkaç hafta önce Fenerbahçe dahil olmak üzere çeşitli kulüplerle görüşmek için Türkiye'ye gittiğini bildirdi.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!