comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Soner Yalçın, Fenerbahçe gecesinde konuştu: "Bir Galatasaraylı olarak..."

24 Ocak 2018, Çarşamba 13:03
Soner Yalçın, Fenerbahçe gecesinde konuştu:

Gazeteci Soner Yalçın, Fenerbahçe Derneği'nin düzenlediği organizasyonda Türkiye'nin bir Kurtuluş Savaşı mücadelesi verdiğini ve Fenerbahçe'nin de bunun öncülerinden olduğunu söyledi.

FutbolArena - Fenerbahçe Derneği'nin düzenlediği bir organizasyona katılan gazeteci Soner Yalçın yaptığı konuşmayla dikkat çekti. Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Soner Yalçın, Türkiye'nin bir Kurtuluş Savaşı mücadelesi verdiğini ve Fenerbahçe'nin de bunun öncülerinden biri olduğunu belirtti. 

Oda TV'de yer alan habere göre; Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Asbaşkan Şekip Mosturoğlu ve kongre üyelerinin yanı sıra Odatv İmtiyaz Sahibi ve Sözcü gazetesi yazarı Soner Yalçın da geceye katılanlar arasındaydı. Eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan da geceye katılan konuklar arasındaydı. 
“HUZURLARNIZDA BİR GALATASARAYLI OLARAK BULUNUYORUM”

Düzenlenen organizasyonda konuşma yapan Soner Yalçın, “Yüreğinde soyluluk taşıyan tüm Fenerbahçelilere selam olsun. Ben huzurlarınızda bir Galatasaraylı olarak bulunuyorum. Niye buradayım? Çünkü söz konusu olan vatansa gerisi teferruattır. Türkiye bir kurtuluş savaşı yapıyor, bunun öncülerinden biri Fenerbahçe'dir” ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)