comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Son Dakika Fenerbahçe Transferleri: Buvac, Berke Özer, Pastore (14 Haziran 2018)

14 Haziran 2018, Perşembe 13:43
Son Dakika Fenerbahçe Transferleri: Buvac, Berke Özer, Pastore (14 Haziran 2018)

Son dakika Fenerbahçe transferleri arasında ön plana çıkan gelişmeleri sizle riçin derledik. Bugünün Fenerbahçe haberleri arasında dikkat çeken iddialar burada.

Fenerbahçe Transferleri - Fenerbahçe'de yeni sezon için hazırlıklar başladı. Sarı lacivertliler, sportif direktörlük görevine Damien Comolli'yi getirdi. Başkan Ali Koç ile basın mensuplarının karşısına geçen Damien Comolli, transfer çalışmaları konusunda da önemli açıklamalarda bulundu. 
 

Bugünün Fenerbahçe Haberleri: Zeljko Buvac ile anlaşma sağlandı mı? (14 Haziran 2018)


Bugünün Fenerbahçe Haberlerini sizler için derledik. Fenerbahçe'de teknik direktör konusu belirsizliğini koruyor. Başkan Ali Koç ile Sportif Direktör Damien Comolli'nin yaptığı basın toplantısında Aykut Kocaman ile devam edilip edilmeyeceği konusunda net bir açıklama yapıldı. Comolli, birçok teknik direktörle görüştüklerini belirtirken bugün basında Zeljko Buvac ismi ön plana çıktı. Uzun yıllar Jürgen Klopp'un yardımcısı olarak görev alan Buvac'ın sarı lacivertli takımın başına geçeceği öne sürüldü. 

Fenerbahçe'nin Fernandao'nun satışından sonra golcü olarak Alfredo Morelos üzerinde yoğunlaştığı iddia edildi. Glasgow Rangers forması giyen oyuncusu için girişimlerin olduğu iddia edildi. Fenerbahçe'nin ayrıca Altınordu forması giyen Berke Özer ve Paris Saint Germain'de top koşturan Javier Pastore ile ilgilendiği de iddia edildi.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.