comScore
1 / 6

Son Dakika Fenerbahçe Haberleri (29 Mart 2020)

FutbolArena - Fenerbahçe ile ilgili son dakika gelişmeleri ve son dakika transfer haberlerini sizler için derledik.

 

2 / 6

Mesut Özil’in menajerinden Fenerbahçe açıklaması!

<h2>Mesut Özil’in menajerinden Fenerbahçe açıklaması!</h2>
Söğüt, "Mesut, teknik direktör değişikliğinin ardından tekrar formasına kavuştu. Ancak futboldageleceği asla bilemezsiniz. Oyuncuların tercihlerini ve yaşanacakları asla tahmin edemezsiniz. Daha önce söyledim. Şimdi tekrarlıyorum,Mesut Arsenal’da mutlu ve hala sözleşmesi devam ediyor"dedi.

FANATİK
3 / 6

Fenerbahçe’de Kuyt - Alex sürprizi!

<h2>Fenerbahçe’de Kuyt - Alex sürprizi!</h2>
Fenerbahçe’de teknik direktör için Erol Bulut’un ismi ön plana çıkarken, çalışmalar sürüyor. Bulut’un hem konumunu güçlendirmek hem de taraftar desteğini artırmak isteyen yönetim, yanına kulüpte daha önce futbol oynamış sevilen bir ismi getirmeyi planlıyor. Sabah’ın haberine göre; bu görev için adı geçen isimler Dirk Kuyt, Alex de Souza, Emre Belözoğlu ve Tuncay Şanlı. Bu şekilde bir nevi ’öze dönüş’ projesinin de hayata geçirilmesi hedefleniyor.

KUYT’TAN YANIT BEKLENİYOR

Kulübe yakın kaynaklardan sızan bilgilere göre son olarak Dirk Kuyt’a teklif götürüldü. Fenerbahçe’de oynadığı dönemde takıma önemli katkılar yapan ve sempatik kişiliği ile sevgi+saygı kazanan Hollandalı yıldıza, yardımcı hocalık önerildiği ve yanıt beklendiği belirtiliyor. 39 yaşındaki Kuyt, Feyenoord altyapısında çalışıyor. Kuyt’tan olumsuz yanıt gelirse diğer alternatifler değerlendirilecek. Yönetim yeni hocayı en kısa sürede belirlemek istiyor.

SABAH
4 / 6

Ali Koç o teknik direktörü istemedi

<h2>Ali Koç o teknik direktörü istemedi</h2>
Yönetimin şimdiki hedefi ise sezonu tamamlayacak bir emanetçi hoca. Yalçın Koşukavak’a gidildi. Olumsuz cevap geldi. Emre ve Volkan Demirel’le sezonun tamamlanması konuşuluyor. Ancak lisansları yetmiyor. Kulüp içinde ProLisanslı olan alt yapı sorumlusu Şenol Çorlu’yu ise Başkan Ali Koç istemiyor.

Ali Koç’a bir kaç kez Çorlu’nun isminin önerildiği ancak Başkan’ın bu isme sıcak bakmadığı konuşuluyor.

İLK İŞ COMOLLI’NİN YARATTIĞI HASAR ONARILACAK

Fenerbahçe’de karantina döneminin atlatılmasından sonra Damien Comolli’nin yarattığı yıkımın tamir edilmesi operasyonu başlayacak. Öncelikle Comolli’nin sadece yabancı dil bildiği ve yurt dışında eğitim aldığı işe aldığı, ancak kulüp işleyişi bilgisi olmayan tecrübesiz kişilerle yollar ayrılacak. Onların yerine kulüp yönetimiyle ilgili bilgisi olan insanlar işe alınacak.

Kaynak: Fotospor
5 / 6

FIFA’dan sonra UEFA’da can sıkacak

<h2>FIFA’dan sonra UEFA’da can sıkacak</h2>
Koronavirüs krizi gelmeden önce de UEFA’yla 2016’da imzalanan yapılandırma anlaşmasını uygulayamayan Fenerbahçe’nin durumunun bu yüzden daha sıkıntılı olduğu gelen bilgiler arasında.

Fenerbahçe son iki günde önce Benzia’ya 850 bin euro daha sonra da Ferdi’nin eski kulübü NEC’e 700 bin euro ödemekle cezalandırılmış, ödemelerin en kısa zamanda yapılması için kulübe uyarı gönderilmişti.

Kaynak: Fotospor
6 / 6

Fenerbahçeli oyuncu ülkesine kaçtı

<h2>Fenerbahçeli oyuncu ülkesine kaçtı</h2>
Bundesliga ekibi tüm oyuncularını evlerine gönderip, onlara birer GPS saat verdi. Amaç oyuncuların fiziki durumlarını yakından takip etmekti. Düsseldorf hiçbir oyuncudan evlerinden ayrılmamasını istemesine rağmen Zanka, Danimarka’ya gitmeyi seçti. Alman ekibinini izinsiz olarak ülkesine dönen Zanka’ya büyük bir ceza vermeyi hatta sözleşmesini feshetmeyi düşündüğü iddia edildi.

Kaynak: Fotospor