comScore
1 / 8

Son Dakika Fenerbahçe Haberleri (27 Ocak 2020)

FutbolArena - Fenerbahçe ile ilgili son dakika gelişmeleri sizler için derledik. 

 

2 / 8

ADİL RAMİ FENERBAHÇE’DE KALIYOR

<h2>ADİL RAMİ FENERBAHÇE’DE KALIYOR</h2>
Fenerbahçe’deki geleceği tartışma konusu olan Adil Rami, Fransız basınına verdiği röportajda "Körfez ülkelerinden çok teklif geliyor. Yine Fransa Ligue 1’e geri dönmek de benim için neden olmasın dediğim bir ihtimal. Ülkemde hala oynadığımı göstermek isterim. Hiç bir şey imkansız değil. Ben Euro 2020’de oynayabilmek için hayal kurmaya devam ediyorum." dedi.

AKŞAM
3 / 8

FENERBAHÇE’DE SON DAKİKA GELİŞMESİ

<h2>FENERBAHÇE’DE SON DAKİKA GELİŞMESİ</h2>
F.Bahçe’nin Ricardo Rodriguez transferi çıkmaza girdi… Calciomercato’nun iddiasına göre sarı-lacivertliler verdikleri sözleri tutamadı. Pazar günü itibariyle İsviçreli oyuncu için gerekli teklifi getiremedi. Ancak oyuncu fikrini değiştirmedi. Milan’ı Euro2020’de İsviçre Milli Takımı’nda yer bulmak için bırakmak istiyor. Kariyerini Türkiye’de sürdürmek istiyor.

FANATİK
4 / 8

FENERBAHÇE’DE BÜYÜK DEĞİŞİM

<h2>FENERBAHÇE’DE BÜYÜK DEĞİŞİM</h2>
F.Bahçe’de Emre son sezonunu yaşıyor… kaptanın sezon sonunda futbolu bırakmasından sonra şu anda kaptanlık görevini yürüten Ozan Tufan, birinci kaptan olacak.

FANATİK
5 / 8

FENERBAHÇE’YE KÖTÜ HABER

<h2>FENERBAHÇE’YE KÖTÜ HABER</h2>
Sarı-lacivertliler transfer yapmak için 19 milyon TL’lik açığını kapatıp artıya geçmeyi hesaplıyor. Victor Moses’in Inter’e gitmesi ve Comolli’nin ayrılmasıyla beraber bu açık 10 milyon TL’ye düştü.

Alper Potuk’un ayrılmasıyla bu açık daha da azalacak. Alper’in dışında Miha Zajc’ın da ayrılma ihtimali bulunuyor. Böylece açık daha da azalacak. Ancak yeterli olması zor. Bu nedenle bu hafta başka sürpriz ayrılıklar da yaşanabilir.

Başkan Ali Koç ve teknik direktör Ersun Yanal, önümüzdeki günlerde biraraya gelerek bu konuyla ilgili durum değerlendirmesini yapacak.

AKŞAM
6 / 8

GUSTAVO FENERBAHÇE’NİN TRANSFERİ HAKKINDA KONUŞTU

<h2>GUSTAVO FENERBAHÇE’NİN TRANSFERİ HAKKINDA KONUŞTU</h2>
Gustavo, transfer gündeminde yer alan Ricardo Rodriguez’e de değinerek, "Kendisi çok iyi bir insan. Aynı zamanda çok kaliteli bir sol bek ve futbolcu. Wolfsburg’da beraber oynama şansımız oldu. Eğer transfer olursa sadece saha içinde değil, saha dışında da Fenerbahçe’ye çok katkı sağlar. Kulüp hakkında bilgi almak için beni aradı, Fenerbahçe ile ilgili sorular sordu" dedi. Gustavo son olarak Elazığ depreminde hayatını kaybeden insanlar için çok üzgün olduğunu, ailesini kaybeden insanlara sabır dilediğini sözlerine ekledi.

SABAH
7 / 8

ERSUN YANAL’A ELEŞTİRİ

<h2>ERSUN YANAL’A ELEŞTİRİ</h2>
F.Bahçe’nin çok tartışılan ismi Adil Rami, Fransız Le Parisien gazetesine konuştu. Çok tartışılan isim, "2019 kendimi göstermek için mükemmel bir yıldı. Ama sadece beş maçta oynadım... Mevcut durumum kolay değil. Kabul ediyorum çünkü kendime güveniyorum. Bir gülüşüm var. Çok çalışmaya devam ediyorum. Şans yıldızıma inanıyorum. Er ya da geç bir geri dönüş olacak. Hocamın oyuncu seçimlerine katılmıyorum ama ona saygı duyuyorum" dedi.

SABAH
8 / 8

FENERBAHÇE TRANSFERDE HABER BEKLİYOR

<h2>FENERBAHÇE TRANSFERDE HABER BEKLİYOR</h2>
Milan’ın İsviçreli futbolcusu Ricardo Rodrigues, Fenerbahçe’ye transfer olmayı kabul ederken, sarı-lacivertlilerden Milan’a henüz resmi bir teklif yapılmadı.

İtalyan Calciomercato Gazetesi’nde yer alan habere göre Fenerbahçe’nin henüz Rodrigues için Milan’a resmi bir teklifte bulunmadığı bildirildi. Haberin devamında ise herhangi bir teklif gelmemesine rağmen Rodriguez’in transfer fikrini değiştirmediği ve Fenerbahçe’de bulacağı forma şansıyla EURO 2020’de boy göstermek istediği ifade edildi.

FANATİK