comScore
1 / 7

Son dakika Fenerbahçe Haberleri (24 Kasım 2019)

FutbolArena - Fenerbahçe ile ilgli son dakika gelişmelerinden haberdar olmak istiyorsanız sizler için hazırladımız Fenerbahçe haberleri derlemesine göz atabilirsiniz.

 

2 / 7

ZANKA İÇİN OLAY RAPOR

<h2>ZANKA İÇİN OLAY RAPOR</h2>
Bu raporda, Danimarkalı stoper için çok ikili mücadeleye girmediği ama ikili mücadeleye gerek kalmadan pozisyon engellediği notu düşüldü. Zanka’nın aslında ağır olduğu ama F.Bahçe’nin defansta aradığı akıl olduğu için ideal bir isim olduğu üzerinde duruldu.

Kaynak: Fotospor
3 / 7

VEDAT MURİQİ İÇİN FLAŞ İDDİA

<h2>VEDAT MURİQİ İÇİN FLAŞ İDDİA</h2>
Yapılan kortizon destekli tedavinin iyileşmeye yardım ettiği bildirildi. Ancak daha önce riske edilmesi durumunda yırtığın 1-2 cm’ye kadar büyüme ve ekimoz haline gelme riskinin devam ettiği belirtildi. Sağlık ekibi Muriqi’nin Malatyaspor maçında riske edilmesi durumunda yırtığın ekimoz olabileceği ve 1.5 aya yakın sahalardan uzak kalma riskini ortaya çıkaracağını iletti.

Kaynak: Fotospor
4 / 7

İRFAN CAN KAHVECİ FENERBAHÇE İÇİN KAPILARI KAPATTI

<h2>İRFAN CAN KAHVECİ FENERBAHÇE İÇİN KAPILARI KAPATTI</h2>
Ancak İrfan Can son noktayı koydu. Milli takımla birlikte Euro 2020’ye gittikten sonra kariyerine Avrupa’da devam etmek istediğini F.Bahçeli yöneticilere ileten İrfan Can dün akşam da G.Saray maçından sonra, "hedefim Avrupa’ya gidip orada daha iyi işler yapmak. İnşallah bunu da başaracağım" diyerek kapıları tamamen kapattı.

Kaynak: Fotospor
5 / 7

ALİ KOÇ’TAN OLAY AÇIKLAMA

<h2>ALİ KOÇ’TAN OLAY AÇIKLAMA</h2>
Bankalar Birliği ile anlaşmak için UEFA’dan 15 Ekim’e kadar süre alan F.Bahçe yönetimi, bu süre içinde beklenen anlaşmayı imzalayamadı. Bu da yetmedi UEFA’dan alınan ekstra 1 aylık süreçte F.Bahçe’ye yetmedi. 15 Kasım itibariyle ekstra sürede doldu. Geçen hafta içinde UEFA’nın İsviçre’deki merkezine giden Başkan Ali Koç’un, anlaşmayı neden imzalayamadıkları ile ilgili FFP kurulunu bilgilendirdiği öğrenildi. Koç’un bu konuyla bizzat ilgilendiği ve sezon sonunda olası bir Avrupa’nın dışında kalma durumunun önüne geçmek için oldukça titiz bir çalışma gösterdiği gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor
6 / 7

KRUSE NE ZAMAN DÖNECEK?

<h2>KRUSE NE ZAMAN DÖNECEK?</h2>
Bu kişiler tarafından Kruse ile ilgili ortaya atılan son dedikodu ise Alman oyuncuyu zor durumda bırakacak cinsten. O iddiaya göre Kruse’nin kasığında "darbeye bağlı ödem" var. Uzmanlara göre kasıkta darbeye bağlı ödem iki şekilde olabilir. "Bölgeye darbe alınması" ya da "bölgenin aşırı kullanımı…"
Kruse maçlarda kasıklarına darbe almadı. F.Bahçe’nin sağlık ekibinden idmanlarda Kruse’nin kasıklarına darbe aldığı bilgisi paylaşılmadı. Eğer sokakta bir kavgaya karışıp, kasıklarına darbe almadıysa bu durum pek makul değil. Zaten konunun uzmanlarına göre "eğer Kruse’nin kasıklarında bulunan ödem 2 aydan fazladır atılamıyorsa, bu Alman oyuncunun gelecekteki hayatını da etkiler" şeklinde yorumlandı
7 / 7

RODRİGUES’İN HAKLARI GALATASARAY’A ÖNERİLDİ

<h2>RODRİGUES’İN HAKLARI GALATASARAY’A ÖNERİLDİ</h2>
G.Saray, 16 Temmuz’da çektiği protestoya cevap alamadığı için Al Ittihad’ı, FIFA’ya şikayet ederken, Suudi Arabistan ekibi, Hollandalı oyuncunun

F.Bahçe’yle olan sözleşmesini G.Saray’a devretmeyi önerdi.
O sözleşmeye göre Rodrigues için F.Bahçe, Al Ittihad’a yıllık 2.5 milyon euro’dan toplam 5 milyon euro kiralama bedeli ödeyecek. Ayrıca 2 yılın sonunda 6 milyon euro daha ödeyerek Rodrigues’in bonservisini almak zorunda.

G.Saray bu hak devrini kabul eder ve anlaşma yoluna giderse, Al Ittihad, FIFA’dan ceza almaktan kurtulacak.

Kaynak: Fotospor