comScore
1 / 8

Son Dakika Fenerbahçe Haberleri (11 Mayıs 2020)

FutbolArena - Fenerbahçe ile ilgili son dakika gelişmeleri ve son dakika transfer haberlerini sizler için derledik.

 

2 / 8

Son Dakika | Gökhan Gönül, Fenerbahçe’ye dönüyor

<h2>Son Dakika | Gökhan Gönül, Fenerbahçe’ye dönüyor</h2>
Van der Wiel, Şener Özbayraklı, Nabil Dirar, Mauricio Isla, Murat Sağlam ve Ozan Tufan... Sağ bekte 4 yılda 6 futbolcu denenmesine rağmen kimse Gökhan Gönül’ün yerini dolduramadı. Yönetim yeniden sarı lacivertli formayı giymesine, tecrübeli oyuncu da kariyerini Fenerbahçe’de noktalamaya sıcak bakıyor.

SABAH
3 / 8

Fenerbahçe’den Nenad Bjelica’ya özel transfer listesi

<h2>Fenerbahçe’den Nenad Bjelica’ya özel transfer listesi</h2>
Fenerbahçe’de son dakika gelişmesi... Teknik direktörlük adına Nenad Bjelica ile anlaşma noktasına gelen Fenerbahçe, Hırvat hocaya uygun bir kadro kurmak adına Bruno Petkovic’i listesine alırken bu transferde sonuca ulaşamazsa Mislav Orsic, Josip Juranovic ve Emir Dilaver isimlerine yönelecek.

FANATİK
4 / 8

Son dakika! Fenerbahçe İrfan Can Kahveci’yi istiyor

<h2>Son dakika! Fenerbahçe İrfan Can Kahveci’yi istiyor</h2>
Fenerbahçe, orta saha için düşündüğü ve daha önce de gündemine gelen İrfan Can Kahveci için bir kez daha harekete geçmeye hazırlanıyor. Bu transferi Kanarya, Başakşehirli İrfan’ın eski takım arkadaşı kaptan Emre üzerinden bitirmeyi planlıyor.

FANATİK
5 / 8

Emre Belözoğlu: Hagi, Alex, Muslera...

<h2>Emre Belözoğlu: Hagi, Alex, Muslera...</h2>
Fenerbahçe takımın kaptanı Emre Belözoğlu ile eski takım arkadaşı Arda Turan, Instagram canlı yayınında buluştu. İki önemli oyuncu samimi açıklamalarda bulundu. Emre Belözoğlu, lig tarihinin en önemli üç yabancı oyuncunun Hagi, Alex ve Muslera olduğunu söyledi.
6 / 8

Rıdvan Dilmen o isimleri işaret etti!

<h2>Rıdvan Dilmen o isimleri işaret etti! </h2>
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV kanalında gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Rıdvan Dilmen, Türkiye’de futbolun başlama tarihi hakkında açıklama yapan TFF başkanı Nihat Özdemir hakkında değerlendirmelerde bulundu. Yılmaz Vural, Rıza Çalımbay ve Hikmet Karaman’ı üç silahşorlar olarak nitelendiren Rıdvan Dilmen, "Bu isimler ne söylemek istiyorsa çekinmeden söylüyor" dedi.

SABAH
7 / 8

Fenerbahçe’de Semih Özsoy’un sonunu getiren olaylar zinciri

<h2>Fenerbahçe’de Semih Özsoy’un sonunu getiren olaylar zinciri</h2>
Fenerbahçe’de son olarak Semih Özsoy’un da ipi çekildi… Başkan Ali Koç daha ilk günden itibaren kendisiyle didişen, pek çok kararını eleştiren Özsoy’un önce basketboldan son olarak da futboldan elini çektirdi. Özsoy şu anda tamamen atıl duruma geldi. Özsoy ile Başkan Koç’un ayrı düştüğü konular.

* Damien Comolli’ye karşı çıktı. Fransız sportif direktörün Türkiye’yi tanımadığını, yeni bir yapılanma için risk olduğunu söyledi.

* Giualino ve Josef’in satılıp, Reyes ve Frey’in alınmasına karşı çıktı.

* Volkan, Dirar ve Aatıf’ın affedilmesini protesto etti. Volkan Demirel’in teknik ekipte yer almasını istemedi.

* Ersun Yanal’ı getirdi. Başkan Koç’u, Cocu’dan sonra yeni bir risk alması konusunda ikna etti. Ayrıldığında Başkan’la ciddi bir tartışma yaşadı.

* Ömer Uzun’un söz sahibi olmasına, Mirsad Türkcan’a güvenilmesine tepki gösterdi. Menajerlere kulübün teslim olmamasını talep etti.

FOTOSPOR
8 / 8

Fenerbahçe’nin Rebrov teklifini açıkladılar

<h2>Fenerbahçe’nin Rebrov teklifini açıkladılar</h2>
Fenerbahçe’nin en güçlü teknik direktör adaylarından biri olduğu iddia edilen aynı zamanda eski de oyuncusu olan Sergei Rebrov’a Sarı-Lacivertli kulübün yaptığı teklifi açıkladılar.

FOTOSPOR