comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Son dakika! Adil Rami'nin sözleşmesi feshedildi

21 Şubat 2020, Cuma 18:15
Son dakika! Adil Rami'nin sözleşmesi feshedildi

Fenerbahçe'de Fransız futbolcu Adil Rami'nin sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi ve TFF'ye resmen bildirildi ve Sochi kulübüne transfer oldu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de sıcak gelişme! Sarı lacivertli takımda Adil Rami ile yollar ayrıldı. Devre arasında da gözden çıkarılan ve ligde teknik direktör Ersun Yanal tarafından kadroda düşünülmeyen Fransız futbolcunun sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. 


Fenerbahçe Haberleri: Adil Rami'nin sözleşmesi feshedildi son dakika FB transfer


Fenerbahçe kulübü Adil Rami'nin sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini TFF'ye bildirdi. 34 yaşındaki futbolcu ile yollar resmen ayrıldı. 

Sezon başında kiralanan Adil Rami, beklenen performansı gösteremeyince Ersun Yanal tarafından lig maçlarında kadroda düşünülmemişti. Fenerbahçe'den TFF'ye yapılan bildiride Adil Rami'nin sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği duyuruldu. 
SOCHI KULÜBÜNE TRANSFERİ DOĞRULANDI

Rusya FutboL Federasyonu resmi internet sitesinde Adil Rami'nin Sochi kulübüne transfer olduğu ve lisansının çıktığı duyuruldu. 

FRANSIZ BASINI: "YENİ BİR MEYDAN OKUMA"

Fransız basını, Adil Rami'nin son dönemde antrenmanlarda daha istekli bir tutum sergileyerek olumsuz izlenimi tersine çevirmeyi başardığını fakat yolların ayrıldığını yazdı. Rami'nin zor durumda olan bir takımda yeni bir meydan okuma isteğinde olduğu kaydedildi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)