comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Soldado'dan İspanya'ya geri döner misin? sorusuna çarpıcı yanıt

17 Mayıs 2018, Perşembe 17:54
Soldado'dan İspanya'ya geri döner misin? sorusuna çarpıcı yanıt

Fenerbahçe'nin İspanyol golcüsü Soldado, ülke basınına şampiyonluk yarışı ve geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin İspanyol futbolcusu Soldado, ülke basınında Marca gazetesine verdiği röportajda şampiyonluk yarışı hakkında konuştu. Kupayı kaybetmelerinin kendileri açısından büyük bir hayal kırıklığı yarattığını söyleyen Soldado, ligde şampiyon olmalarının ise Galatasaray'a bağlı olduğunu dile getirdi. 

"İMKANSIZI GERÇEKLEŞTİRMEYE ÇALIŞACAĞIZ"
Şampiyonluk bize değil, Galatasaray'a bağlı. Biz son ana kadar mücadelemizi gösterip imkansızı gerçekleştimeyece çalışacağız. Kolay olmadığını biliyoruz ama daha Fenerbahçe'nin şampiyonluk fotoğraflarını gördüm. Taraftarların ne kadar büyük bir coşkuyla kutladıklarına şahit oldum. Bu mutluluğu Fenerbahçe'de yaşamak istiyorum. 

"1 YIL DAHA SÖZLEŞMEM VAR..."

Soldado geleceği ve İspanya'ya geri dönüp dönmeyeceği hakkında gelen soruya ise, "Fenerbahçe'de 1 yıl daha sözleşmem var ve şu anda ligin bitmesine odaklandım. İspanya'ya geri dönmem zor. Tabi ailem orada ve onların orada olması beni zaman zaman etkiliyor. Bu konuda kesin konuşamam ama şu anda devam eden sözleşmem olduğunu söylemeyelimi. İstanbul'da ve Fenerbahçe'de mutluyum. 
 

Soldado Fenerbahçe'de kaç gol attı?


Soldado bu sezon Fenerbahçe formasıyla ligde 25 maçta 8 gol atarken, 4 asist yaptı. İspanyol futbolcu toplamda ise 33 maçta 11 gol, 4 asistlik performans sergiledi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"