comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Smart Spor izle - D Smart canlı izle (Fenerbahçe - Cagliari)

01 Ağustos 2018, Çarşamba 19:49
Smart Spor izle - D Smart canlı izle (Fenerbahçe - Cagliari)

Fenerbahçe - Cagliari maçı hangi kanalda? Fenerbahçe - Cagliari maçı Smart Spor ekranlarında yayınlanacak. Fenerbahçe - Cagliari maçı nasıl izlenir? Fenerbahçe - Cagliari maçı D Smart izle. Fenerbahçe Cagliari maçını izlemek isteyen futbolseverler için D Smart Smat Spor canlı izle seçenek bilgilerini sizlere hazırladık.

FutbolArena - Fenerbahçe hazırlık mücadelesi kapsamında İtalya'nın Cagliari takımı ile özel hazırlık müsabakası kapsamında karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe - Cagliari maçı hangi kanalda? Fenerbahçe - Cagliari maçı saat kaçta? Fenerbahçe - Cagliari maçı hangi kanalda oynanacak? Detaylar haberimizde. Smart Spor kanalı izleme rehberimiz haberimizde.


Fenerbahçe - Cagliari maçı yayını (Fenerbahçe - Cagliari maçı İZLE)


Cocu yönetiminde yeni sezon hazırlanan Fenerbahçe futbol takımı bu akşam İtalya'nın köklü takımlarından Caliari ile karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe - Cagliari maçı D Smart platformunda Smart Spor kanalında yayınlanacak. Fenerbahçe - Cagliari maçı nasıl izlerim? Fenerbahçe - Cagliari canlı şifresiz izlenebilir mi? Fenerbahçe - Cagliari maçı izleme rehberimiz haberimizde.

Fenerbahçe - Cagliari arasında oynanacak bu mücadele Smart Spor ekranlarında yayınlanacak. Fenerbahçe - Cagliari maçı şifresiz canlı izlenebilir mi? Fenerbahçe - Cagliari maçı izlemek için D Smart üyeliğinizin olması gerekiyor. 


D Smart'ta yayın yapan Smart Spor uydu frekans bilgileri

 

Türksat uydusundan yayın yapan SMART SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır.

SMART SPOR Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SMART SPOR kanalı olarak yayın yapmaktadır.

Kanal Adı    :    SMART SPOR
Paket İsmi    :    DTVH P4 HD T411
Frekansı    :    12187
Polarisazyon Değeri    :    V - Dikey
Kapsama    :    Batı
SR    :    27500
FEC    :    5/6
Tip    :  
 

D-SMART CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN >>


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!