comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Slimani'yi ısrarla istedi: "Onu takımımda görmek istiyorum"

09 Ocak 2019, Çarşamba 21:36
Slimani'yi ısrarla istedi:

Fulham Teknik Direktörü Claudio Ranieri, Fenerbahçe'de kiralık olarak forma giyen Slimani'nin transfer edilmesini istediğini yönetime iletti. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de bu sezon beklenen performansı sergileyemeyen Slimani'ye, Fulham talip. Fulham Teknik Direktörü Ranieri'nin Cezayirli futbolcu konusunda ısrarcı olduğu iddia edildi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Slimani Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


Fulham Teknik Direktörü Ranieri'nin, Fenerbahçe'de kiralık olarak forma giyen Slimani'yi takımında görmek istediği yönetime iletti. Fenerbahçe'nin daha önce Slimani'yi devre arasında Leicester City'a geri göndermeyi teklif ettiği fakat İngiliz kulübü tarafından bu önerinin geri çevrildiği iddia edilmişti. Bu gelişmenin ardından Slimani'nin kiralık sözleşmesi bitene kadar Fenerbahçe'de kesin gözüyle bakılıyor. 

SLIMANI'DEN KAMP HAKKINDA AÇIKLAMA
Kamp sürecine değinen Slimani, “Çok iyi bir çalışma süreci geçiriyoruz. Kampımız gayet iyi bir şekilde devam ediyor. Bu kamp takım için son derece önemli. Tekrar şarj olmamız açısından, başka bir şekilde başlayabilmemiz açısından kıymetli bir kamp süreci içerisindeyiz. İyi çalışıyoruz. Konsantreyiz. Çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hocamız yeni bir çalışma metodu getirdi. Bu kamp dönemi takım için faydalı olacaktır” ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.