comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Slimani içini döktü: 'Bana ne olduğunu anlamıyorum'

06 Aralık 2018, Perşembe 19:55
Slimani içini döktü: 'Bana ne olduğunu anlamıyorum'

Fenerbahçe'de şu ana kadar ligde oynadığı maçlarda sadece 1 gol atabilen Islam Slimani içini döktü. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin sezon başında büyük umutlarla transfer ettiği fakat geldiği günden bu yana beklenen performansı sergileyemeyen Slimani yaşadığı problemleri çözmeye çalışıyor. Daha önce böyle bir durumla karşılaşmadığını söyleyen Cezayirli futbolcu, "Bana ne olduğunu anlamıyorum." dedi. 

Cezayir basınında yayınlanan haberde Slimani'nin açıklamalarına yer verilirken, tecrübeli futbolcu "Bana ne olduğunu anlamıyorum. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım. Bir an önce toparlanmak ve gollerimi atmak istiyorum. Bunun için çok çalışıyorum." dedi. 
"FENERBAHÇE'DEN AYRIL"

Öte yandan söz konusu haberde Slimani'nin Fenerbahçe'ye uyum sağlayamadığı ve Ocak ayında ayrılmasının kendisi açısından daha doğru bir karar olacağı vurgulandı. 
 

Fenerbahçe'de Slimani kaç gol attı?


Süper Lig'de bu sezon sadece bir gol atabilen İslam Slimani, performansıyla büyük hayal kırıklığı yarattı. Aldığı yüksek maaş ile Fenerbahçe taraftarının büyük beklenti içinde olduğu Slimani, 13 haftada sadece bir gol atarken, bitiricilik olarak Süper Lig'in en kötü forveti konumunda. 

Süper Lig'de en az bir gol atan futbolcuların hesaba katıldığı listede, Islam Slimani çektiği 25 şutta sadece bir gol atarak en kötü oyuncu oldu. MatchStudy verilerine göre 25 şutta 1 gol atabilen Slimani %4'lük gol yüzdesi ile Süper Lig'in en kötü bitiricisi konumunda. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"