comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Skrtel'e en ciddi teklif Glasgow Rangers'tan

03 Ağustos 2019, Cumartesi 21:39
Skrtel'e en ciddi teklif Glasgow Rangers'tan

Fenerbahçe ile anlaşamayan Slovak savunma oyuncusu Skrtel, Glasgow Rangers yolunda. İskoç kulübünün en ciddi teklifi yaptığı ve menajerinin de önümüzdeki günlerde İskoçya'ya giderek Rangers ile masaya oturacağı öğrenildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe ile yeni sözleşme konusunda uzlaşma sağlayamayan Skrtel, Glasgow Rangers yolunda. Sarı lacivertlilerden uzun vadeli bir sözleşme isteyen Skrtel, Fenerbahçe'nin daha kısa vadeli bir kontrat önermesi üzerine bu teklifi reddetti. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Skrtel transferi


Slovak futbolcu kariyeriyle ilgili yakın zamanda Slovak basınına yaptığı açıklamada birçok kulüpten teklif aldığını ve menajerinin görüşmelerini yürüttüğünü söylerken, Slovak futbolcunun Rangers'a daha yakın olduğu öğrenildi. Skrtel'e yapılan teklifler arasında şu ana kadar en ciddi teklifin Rangers olduğu öğrenilirken, menajeri önümüzdeki günlerde İskoçya'ya giderek Rangers kulübüyle masaya oturacak. 


Skrtel'in Fenerbahçe performansı


Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe forması ile tüm kulvarlarda 40 karşılaşmada 3.488 dakika süre alan Martin Skrtel takımı adına 1 gol kaydetti. Slovak savunmacının sözleşmesi 2019 yılı Mayıs ayında sona erdi ve boşa çıktı.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!