comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Skrtel'den Rus basınına itiraf: 'Böylesi üzücü.'

22 Şubat 2019, Cuma 17:49
Skrtel'den Rus basınına itiraf: 'Böylesi üzücü.'

Fenerbahçeli futbolcu Martin Skrtel, Zenit maçının ardından Rus basınına konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin, UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Zenit'e 3-1 kaybettiği maçın ardından Martin Skrtel, Rus basınına konuştu. 


Zenit 3-1 Fenerbahçe maç sonu Skrtel'in açıklamaları


"İKİNCİ YARIDA HER ŞEY KONTROLÜMÜZ ALTINDAYDI"

Maça iyi başlamadık. Topun ve oyunun kontrolünü sağlayamadık. Ancak 2-1'den sonra oyunun kontrolü tamamen bizdeydi. Özellikle ikinci yarıda her şey yolunda gidiyordu. 


"BU ŞEKİLDE ELENMEK ÜZÜCÜ"

2-1'den sonra her şey yolunda giderken ne yazık ki rakibe hızlı hücum şansı verdik. Bu ataklardan biri de oldu. 3-1'den sonra yeterli zamanımız vardı ama kullanamadık. Elendiğimiz için üzgünüz. Daha da önemlisi oyunu kontrol altına aldıktan sonra yediğimiz bir golle elendiğimiz için üzgünüz. 

"ZENİT TARAFTARLARI HER ZAMANKİ GİBİ HARİKAYDI"

Eski takımı Zenit taraftarları hakkında konuşan Skrtel, "Her zamanki gibi statta atmosfer muhteşemdi. Zenit taraftarları her zaman bu atmsosferi yaratmayı başarıyorlar. Bizim maç bir istisna değil." ifadelerini kullandı. 

SKRTEL MİLLİ TAKIMI BIRAKTIĞINI AÇIKLADI

Fenerbahçeli Martin Skrtel, Instagram hesabından yayınladığı mesaj ile Slovakya milli takımını bıraktığını açıkladı. Skrtel, "15 yıl aradan sonra milli takımdan emekli olmaya karar verdim. Benim için bir zevk ve şerefti. Zor bir karar oldu ama 34 yaşına geldiğim için diğer oyunculara yer açmak istedim." ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"