comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Skrtel ile Fenerbahçe arasında görüşmeler başladı

04 Şubat 2019, Pazartesi 17:38
Skrtel ile Fenerbahçe arasında görüşmeler başladı

Fenerbahçe'de Martin Skrtel ile Ali Koç yönetimi arasında yeni sözleşme görüşmeleri başladı. Slovak futbolcu yeni kontratına sıcak bakmadı.

FutbolArena - Fenerbahçe 5 aylık sözleşmesi kalan Martin Skrtel'i kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Ara transfer döneminde Juventus ve Al Nasr kulüplerinin kapısından dönen Martin Skrtel ile Fenerbahçe arasında yeni sözleşme görüşmeleri başladı.
 

Martin Skrtel Fenerbahçe'de kalacak mı?


Teknik direktör Ersun Yanal'ın değişmez isimleri arasında yer alan Martin Skrtel ve Ali Koç yönetimi arasında ilk görüşme gerçekleşti. Fenerbahçe'den yıllık 3,3 milyon Euro kazanan Slovak yıldıza aynı ücret teklif edildi. Ancak Juventus'un yanı sıra birçok yurtdışı kulübünden teklif alan Martin Skrtel, Fenerbahçe'nin önerdiği yeni sözleşmeye sıcak bakmıyor.
 

Martin Skrtel Juventus'a transfer olacak mı?


Martin Skrtel'in menajeri Karol Csonto, "Üç ay önce Fenerbahçe bize yeni bir sözleşme teklif etti ancak henüz kararımızı vermedik. Sezon sonuna kadar Fenerbahçe'nin oyuncusu olacak. Geçen hafta sonu Juventus ile pazarlık yaptım. Skrtel'in transferini çok istediler. Al-Nasr Kulübü, Skrtel'in sözleşmesinin bitmesine az bir süre kalmasına rağmen 3 milyon Euro teklif etti. Ancak Fenerbahçe masadaki bütün teklifleri reddetti. Skrtel'in takım için önemli bir oyuncu olması nedeniyle ayrılmasına izin vermediler." ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)