comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Skrtel, Atalanta'dan ne kadar maaş alacak?

13 Ağustos 2019, Salı 15:26
Skrtel, Atalanta'dan ne kadar maaş alacak?

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Martin Skrtel'in Atalanta'dan alacağı ücret belli oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren Martin Skrtel, Atalanta ile resmi sözleşme imzaladı. Slovak futbolcunun İtalyan takımından alacağı ücret merak ediliyordu. Fenerbahçe'nin yaptığı teklifi kabul etmeyen deneyimli futbolcunun daha düşük ücrete Atalanta'nın teklifini kabul ettiği öğrenildi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Martin Skrtel, Atalanta'dan ne kadar maaş alacak?


Fenerbahçe'nin 1 yıllık sözleşme yenileme teklifinde bulunduğu Skrtel, Atalanta'dan bonuslar dahil 1,5 milyon euro kazanacak. Sarı lacivertlilerden uzun süreli sözleşme isteyen Slovak futbolcunun, Fenerbahçe'nin sunduğu teklifin daha düşüğünü kabul ettiği öğrenildi. 

Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Skrtel, Atalanta'ya transfer oldu. Slovak futbolcu transferin ardından ilk röportajını verdi. 
"ATALANTA'YA GELDİĞİM İÇİN MUTLUYUM"

Burada olduğum için mutluyum. Bu kulübün bir parçası olmaktan dolayı gururluyum. Takımımla birlikte bir an önce sahaya çıkmayı dört gözle bekliyorum. Çok iyi karşılandım. Herkes kendi işine odaklanıyor. Takım çok iyi ve tesisler de.

"BİRKAÇ ARKADAŞIMA ATALANTA'YI SORDUM"

İtalya'da oynayan birkaç arkadaşımla konuştum ve bana Atalanta hakkında son derece güzel şeyler söylediler. Ben de bazı maçlarını izledim. Gerçekten çok kaliteli bir takıma geldim."

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE OYNAYACAĞIM İÇİN MUTLUYUM"

Bir futbolcu için Şampiyonlar Ligi en üst düzey seviyedir. Her futbolcu, özellikle çocukken Şampiyonlar Ligi hayali kurar. Liverpool ile Şampiyonlar Ligi'nde oynadım. Atalanta ile yeniden Şampiyonlar Ligi'nde olacağım için mutluyum. Dört gözle bekliyorum. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!