comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Sivasspor ve Rizespor Barış Alıcı'yı istiyor

16 Temmuz 2019, Salı 23:09
Sivasspor ve Rizespor Barış Alıcı'yı istiyor

Fenerbahçeli genç futbolcu Barış Alıcı için Çaykur Rizespor'un ardından Sivasspor da devreye girdi. Rıza Çalımbay, Barış'ı kadrosunda görmek istiyor. 

FutbolArena - Fenerbahçeli futbolcu Barış Alıcı'ya Çaykur Rizespor'dan sonra Sivasspor da talip oldu. Sivasspor'da Teknik Direktör Rıza Çalımbay, ayrılan oyunculardan dolayı gelecek sezonda kadrolarına çok sayıda takviye yapmaları gerektiğini söylerken, listeye Fenerbahçe'den Barış Alıcı da dahil edildi. 


Fenerbahçe Haberleri: Barış Alıcı hangi takıma gidecek?


Rizespor'un Frey ile birlikte kiralık olarak kadrosuna katmak istediği Barış Alıcı için Sivasspor da devreye girdi. Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın kadrosunda görmek istediği genç futbolcu için önümüzdeki günlerde Fenerbahçe ile bir görüşme gerçekleştirilecek. 

İSMAİL KARTAL: "BARIŞ VE FREY'İ KİRALAMAK İSTİYORUZ"
"Frey transferi konusunda bizde birinci forvet olarak ve ya ikinci forvet olarak düşündüğümüz bir transfer söz konusu değildir. Ben gittiğim her takımda genç oyunculara şans veren bir hocayım. Kim hak ederse ona forma vereceğim. Şu anda biz kadromuzu 25-27 kişi gibi bir kadro üzerinde düşünüyoruz. Bize gelen oyuncuların oynayıp oynamayacaklarına karar vereceğiz. Biz Frey'i transfer etmek istiyoruz daha kesinleşen bir şey yok. Başkanımız bu konuda çalışmalara devam ediyor. Biz Fenerbahçe'den hem Frey'i hem de Barış'ı kiralık olarak almak istiyoruz"

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!