comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Sinan Gümüş: 'Fenerbahçe'de hedefim şampiyonluk'

26 Ağustos 2020, Çarşamba 14:32
Sinan Gümüş: 'Fenerbahçe'de hedefim şampiyonluk'

Fenerbahçe'nin yeni transferi Sinan Gümüş, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni sezon çalışmaları devam ederken futbolcuların basın toplantıları da sürüyor. Sarı lacivertlilerde yeni transfer Sinan Gümüş, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"EMRE AĞABEY İLE 3-4 AYDIR GÖRÜŞÜYORDUK"
"Podolski'nin sözlerini internetten okudum. Her oyuncunun düşüncesi farklıdır. Ona saygı duyuyorum ama ben yüzde yüz kararımın arkasındayım. Yaklaşık 3-4 aydır Emre ağabey ile görüşüyordum. Fenerbahçe'de ortamın ne kadar keyifli olduğunu anlattı. Ali Koç ve Erol Bulut hocamızla da görüştüm. Bana güvendikleri ve inandıkları için onlara teşekkür ediyorum."

"BENİM İÇİN TEK BİR MİLLİ TAKIM VAR, TÜRKİYE"

"Benim için tek bir milli takım var. O da Türk Milli Takımı. Şükürler olsun çözmek üzereyiz. İnşallah haftaya yazılı onay yapacağız. Milli Takım'a davet edilmeyi dört gözle bekliyorum."

"HEDEFİMİZ ŞAMPİYON OLMAK"

"Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. Başka takımlarla rakip olarak oynadığımız zamanda da hep saygı duydum. Burada hedefim şampiyon olmak ve para kazandırarak başka bir kuübe transfer olmak. Kim oynarsa oynasın bizim hedefimiz belli. Benim de gol ve asist hedeflerim var ama önemli olan takımın kazanması. Kadromuza transferler de katılacak ama mevcut kadro da bence yeterli. İnşallah şampiyon olacağız, ben inanıyorum."

"EROL HOCA İLE İLİŞKİM ÇOK İYİ"

"Erol Hoca ile ilişkim çok iyi. O da doğma büyüme Almanya'da yaşamış. Bana her şeyi anlattı. Bundan sonra benim performansım önemli. İdman performansımla onu mutlu etmem gerekiyor. Onunla çalışmak istediğimi söylemiştim, şu anda her şey güzel gidiyor. Fenerbahçe taraftarı bana her zaman güvensin. İnşallah gollerimle onları mutlu ederim ve sezon sonunda şampiyonluk kutlaması yaparız."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"