comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Sıcak gelişme! Zahavi'nin menajerinden Fenerbahçe açıklaması

06 Eylül 2020, Pazar 17:29
Sıcak gelişme! Zahavi'nin menajerinden Fenerbahçe açıklaması

Eran Zahavi'nin menajeri Fenerbahçe ve transfer iddiaları hakkında İsrail basınına konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin transfer etmek için görüşmelerini sürdürdüğü Eran Zahavi'nin menajeri Ronen Katzav, İsrail basınında Sport1'e konuştu. 

Sosyal medyada PSV Eindhoven'ı takibe alması nedeniyle golcü futbolcunun Hollanda'ya transfer olacağı yönündeki iddilara da yanıt veren Eran Zahavi'nin menajeri Ronen Katzav şu ifadeleri kullandı. 
"Türk taraftarların Eran Zahavi'ye desteğini görmek gurur verici. Bunun için teşekkür ediyorum. Şu anda söyleyebileceğim, Eran Zahavi hiçbir yere imza atmadı. Çin'deki sözleşmesi bildiğiniz üzere Aralık sonunda sona erecek. Resmi bir şey olduğunda bunu açıklayacağız. 

İSRAİL BASININA YANSIYANLAR (SPORT 1)

İsrail basınında Sport1 gazetesi, Türkiye'de Fenerbahçe taraftarlarının Eran Zahavi'yi çok istediği fakat oyuncuya başka tekliflerin de geldiğini yazdı. Sport1 gazetesi Fenerbahçe'nin ilgisine karşılık henüz resmi teklif gelmediği yönünde iddiada bulundu. Zahavi'nin menajeri Katzav, resmi olarak oyuncusunun Guangzhou'daki kontratının Aralık sonuna kadar sürdüğünü söyledi. İsrail Milli takım kampına giden Zahavi ise bir daha Çin'e geri dönmek istemediğini ve bu nedenle bonservisini almak istedi. Guangzhou arasındaki görüşmeler devam ediyor.  

ZAHAVI'NİN EŞİ: "FENERBAHÇE TARAFTARLARININ İLGİSİ İNANILMAZ"

Eran Zahavi'nin eşi Shay Zahavi, "Fenerbahçe taraftarlarının ilgisi gerçekten inanılmaz. Özellikle Eran'ın yorumu sonrası beğeni sayısı inanılmaz bir sayıya ulaştı. Fenerbahçe taraftarlarından binlerce yorum geliyor. Onları anlayabiliyorum. Ben de onların yerinde olsam Zahavi bir bir futbolcuyu takımımda isterdim." dedi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)