comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Shatskikh: "Fenerbahçe çok ciddi bir rakip"

16 Haziran 2022, Perşembe 18:17
Shatskikh:

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi ön eleme turundaki rakiplerinden Dinamo Kiev'in eski futbolcusu Shatskikh, eşleşme hakkında yorumlarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme turundaki rakibi Dinamo Kiev'in eski futbolcularından Shatskikh, kurayı değerlendirdi. 
Shatskikh, bu aşamada rakibin fark etmeyeceğini ve Fenerbahçe'nin uzun yıllar ligde şampiyon olamamasına rağmen çok ciddi bir rakip olduğunu söyledi. 
Shatskikh, Ukrayna basınına yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe her yıl şampiyonluk mücadelesi veren bir takım. Ancak en son 2014'te şampiyon oldular. Yine de bu durum Fenerbahçe'nin zayıf bir takım olduğu anlamına gelmez. Türkiye'de sürekli ilk 3'teler. Hep zirve yarışındalar." ddi. 

Lucescu'nun Türk futbolunu iyi tanıdığını söyleyen Shatskikh, "Lucescu, Türk futbolunu ve takımlarını iyi tanıyor. En önemlisi de Türk futbolunun psikolojik yönlerini iyi biliyor. Onları neyin motive, neyin demotive edeceğine hakim. Dinamo Kiev çok dikkatli olmalı." dedi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!