comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serhat Akın'dan yıllar sonra gelen güldüren Aziz Yıldırım anısı: "Nasıl korkuyorum var ya..."

08 Mayıs 2018, Salı 00:31
Serhat Akın'dan yıllar sonra gelen güldüren Aziz Yıldırım anısı:

Eski Fenerbahçeli futbolcu Serhat Akın yıllar önce Konyaspor ile oynanan kupa maçı öncesi ve sonrasında Başkan Aziz Yıldırım'la olan anılarını anlattı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Serhat Akın, twitch canlı yayında yıllar önce sarı lacivertli takımda yaşadığı Aziz Yıldırım anısını anlattı. Aziz Yıldırım'dan o dönem çok korktuklarını söyleyen Serhat Akın, Konyaspor'un 2. ligdeyken yeşil beyazlılara karşı kaybettikleri kupa maçı sonrasında uçakta yaşananları anlattı. 

"AZİZ YILDIRIM PENDİK MAÇINI UNUTMAYIN DEYİNCE BİR ANDA..."
Konya ile kupa maçı oynuyoruz. Ben oynamıyorum. Konya 2. ligde. Takım ateş ediyor. 25 tane falan atacağız herhalde. Kahvaltı yapıyoruz. Başkan bir geldi. Pendik maçını unutmayın dedi. Hayda! Birader boğazımda lokma! Yanımda Revivo, Rapaic oturuyor, diyorlar ki Pendik maçı ne. Ben nasıl anlatacağım adamlara. Rüştü abi de masada. Sopa çektiririm hesabı şekil verdi başkan. Maça bir çıktık. 1-0 kaybettik.

"AZİZ YILDIRIM GELMESİN DİYE DUA EDİYORUM"

Uçağa bindik, herkes uyuyor ve korkuyor. Ben çaktırmadan bakıyorum, başkan arkadan geliyor. Uçaktan mı atlasam dedim paraşüt falan da yok. Mustafa Doğan'a öyle bir kızıyor ki... Ben bittim o an, dua ediyorum. Bize sıçramasın şu tartışma diye dua ediyoruz. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!