comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serhat Akın'dan Hadise'ye: 'Video bulunsa skandal olur'

04 Temmuz 2018, Çarşamba 13:31
Serhat Akın'dan Hadise'ye: 'Video bulunsa skandal olur'

Eski Fenerbahçeli futbolcu Serhat Akın, şarkıcı Hadise ile yaşadığı gerginlikle ilgili FutbolArena'ya konuştu.

FutbolArena Röportaj - Fenerbahçe'nin eski oyuncuların Serhat Akın, son dönemde sosyal medyada yaptığı yayınlarla çok konuşuluyor. FutbolArena'ya özel bir röportaj veren Serhat Akın, ünlü şarkıcı Hadise ile yaşadığı gerginlikle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 
 

Serhat Akın, Hadise'ye ne dedi?


Twitch yayınları yapıyorsun, Hadise ile de bir tartışman olmuştu. Bir röportaj yapmışsınız daha önce birlikte...

"O zaman Hadise bir single çıkarıyormuş, kimse tanımıyordu. 2 Türk gencimiz Avrupa'da gururumuz diyerek bir röportaj istediler. Milli duygularla bir röportaj yaptık. Bu Google'da var. Çok da keyifli geçti. Bence arap atı demem değil, çirkin kelimesi rahatsız etti onu."


"VİDEO BULUNSA SKANDAL OLUR"

"Hadise'nin benim adamlığıma girmemesi lazımdı. Aslında video olarak o röportajı bulsalar skandal olur. Adam sorular soruyor. Hadise'ye senin erkek arkadaşın yok Serhat gibi olmasını ister misin diyor. Abi sen nasıl soru soruyorsun dedim. Serhat'ı tanımıyorum ama çok hoş bir erkek diyor, oha falan diyorum. O röportaj çıkarsa çok zarara uğrar. Hani bana adamlığımdan bahsediyor ya..."

"ARAP ATI SONRADAN AÇILDI DEMEK VAR, ARAP ATI GİBİ KADIN DEMEK VAR"
 
"O zaman aranızda bir şey geçti mi dediler. Dedim geçmedi tabii ki, zaten o zaman güzel de değildi. Çirkindi dedim. Ama onu yaralamak için söylemedim. Arap atı gibi sonradan açıldı cümlesi var, arap atı gibi kadın demek var. İkimiz de yurtdışında büyüdük, Türkçemiz farklı anlaşılabiliyor. O beni anlar diye düşündüm. Arap atı dediğin dünyanın en başarılı yarış atı. Neden burada yanlış anlaşılıyor? Rıdvan abiye şeytan deniliyor. Hangisi daha kötü? Şeytan diyoruz süper oluyor, arap atı diyoruz kadına şiddet oluyor. Arap atı başta yavaştır sonradan açılır yarışı kazanır. Ben de önceden güzel değildi, sonradan güzelleşti dedim. Türkiye'nin bir değeri; başta normal bir şarkıcıydı sonradan megastar oldu dedim. Kıyas yapmak istedim. Ne kıyası yapabilirim yani başka? Kaplumbağa çok yavaş, sonradan açılmıyor yani. Açılan arap atıdır."

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!