comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serhat Akın'dan Ersun Yanal ve Slimani için olay sözler (Serhat Akın Twitch kanalı İZLE)

21 Mayıs 2019, Salı 14:24
Serhat Akın'dan Ersun Yanal ve Slimani için olay sözler (Serhat Akın Twitch kanalı İZLE)

Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Serhat Akın, Ersun Yanal ve Slimani ile ilgili gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Serhat Akın, sosyal medya kanalı Twitch'te yaptığı yayınlarda Ersun Yanal ve Islam Slimani hakkında dikkat çeken yorumlarda bulundu. Slimani'nin sergilediği tavrın kabul edilemez olduğunu belirten Serhat Akın, "Bu adamı döven kimse yok mu? Dövün, aklı başına gelsin" dedi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Serhat Akın, Twitch yayınları İZLE


Serhat Akın'ın Twitch kanalında yaptığı yayınlardaki değerlendirmeleri şu şekilde:

"SLIMANI'Yİ DÖVÜN AKLI BAŞINA GELSİN"
"Slimani 4,7 milyon euro para alıyor ama 'Benim en büyük hatam Fenerbahçe'ye gelmekti' diyor. Abi bu adamı kimse dövmüyor mu? Bunu bir dövün aklı başına gelsin. Teknik direktör nerede, disiplin nerede?"

"ERSUN YANAL MI ŞAMPİYON YAPTI?"

"Moses de yok oldu gitti. Ersun Yanal, drone kaldırdı dediler. Yukarıdan antrenmanı izliyorsun da aşağıda hiçbir şey yok. Ersun Hoca'yı boşverin. Şampiyon olmuş diyorsunuz da Ersun Yanal mı şampiyon yaptı? Çok iyi takım vardı zaten, kim gelse şampiyon yapardı. Hala Ersun Yanal iyi teknik adam deniyorsa, Klopp o zaman ermiş. Adam herkesi yok etti. İyi hocaymış, bırakın abi birbirinizi kandırmayın."

"AZİZ YILDIRIM BİZİM İÇİMİZDEN GEÇTİ"

"Aziz Yıldırım zamanı takımda disiplin vardı. Onun haberi olmadan Ekmek Teknesi dizisinde oynadık, bizim içimizden geçti. Şimdi bakıyorum, herkes gülüyor eğleniyor."
 

Twitch nedir? Serhat Akın Twitch kanalı


Twitch, sosyal medya platformları arasında canlı yayınlar yapılan platformlardan biri. Son yıllarda değeri artışta olan Twitch'te kanal açarak canlı yayınlar yapılıyor ve kullanıcılarla online olarak diyalog kuruluyor. 

SERHAT AKIN TWITCH KANALI İÇİN TIKLA

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!