comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serhat Akın: "Samatta 5 senede 30 gol atamaz"

24 Mart 2021, Çarşamba 15:12
Serhat Akın:

Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Serhat Akın, sarı lacivertlilerin golcüleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de sezon başında transfer edilen ancak şu ana kadar performanslarıyla hayal kırıklığı yaratan Samatta ile Cisse hakkında Serhat Akın'dan dikkat çeken bir değerlendirme geldi. Spor Arena'ya konuşan Serhat Akın, "Samatta bu sistemde, bu pozisyonda oynasın, iddia ediyorum 5 senede o 30 golü atamaz." dedi.

"CISSE FUTBOL OYNAMAYI MI UNUTTU?"
"Derbide Aboubakar 7-8 gol pozisyonuna girdi, şutlar çekti. Aboubakar sahadaki gücünü kulübeden alıyor. Belli ki Sergen Yalçın ona “Çık oyna, özgürsün” demiş. Bir sezonda 32 gol atmış bir oyuncu olarak Fenerbahçe'ye transfer edilen Samatta'nın sadece 4 golü var. Ne oldu, bu adam gol atmayı mı unuttu? Samatta bu sistemde, bu pozisyonda oynasın, iddia ediyorum 5 senede o 30 golü atamaz. Peki geçen sene
leblebi gibi gol atan Cisse'ye ne oldu? Futbolu mu unuttu? Bence sorun Erol Bulut kaynaklı. Saçma rotasyonlarla hepsini küstürdü. Bak yemeye çalıştığın Ozan seni kurtardı! Samatta'ya gol attıracak atak organizasyonun yok. Ben sezon başı Erol Bulut'ta Alman ekolü var sandım çok umutlandım ama hayatımın yanılgısı oldu. Ya senin kalecin ağlıyor, sen gülüyorsun... Böyle olur mu?"

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"