comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serhat Akın: "Anderlecht'te başkan benimle birlikte duşa girdi"

08 Mayıs 2018, Salı 00:55
Serhat Akın:

Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın, yıllar sonra Anderlecht'te futbol oynadığı dönemde derbi maçı sonrasında soyunma odasında yaşananları anlattı. 

FutbolArena - Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın'dan twitch canlı yayınında bir flaş itiraf geldi. Serhat Akın, yurt dışında Anderlecht'te forma giydiği dönemde Club Brugge ile oynanan derbi maçtan sonra kulüp başkanıyla birlikte duşta oldukları anıyı paylaştı. 

"SOYUNMA ODASINDA MAÇ SONU BİRA İÇİYORLAR"
Anderlecht'te oynarken, derbilerde hep gol attım. Allah yardım etti çok şükür. Club Brugge ile ilk derbi maçına çıktım. Adamlar atıyor, ben atıyorum. 2-2 oldu. 3. golü attım ama ofsayt verildi, alakası yok. Maç 2-2 bitti. Ben erken çıktım, duşa girdim. Yarım saat duş alıyorum, psikolojim bozuk, korkuyorum. Bir baktım, bizim soyunma odasında bira açıp içiyorlar.

"BAŞKAN BENİMLE BİRLİKTE DUŞ ALDI"

Başkan duşa geldi, Serhat'ı arıyorum dedi. Avrupa'da çıplak giriyorsun duşa. Başkan bir girdi. Herhalde kızacak dedi bana. Benimle birlikte duş alıyor. Hani ben neden korkuyordum? Çünkü Fenerbahçe - Galatasaray derbilerinde falan başkan gelip kızardı hemen. Burada da öyle zannediyorum. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"