comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Sergei Semak'tan Fenerbahçe sözleri: "Dezavantajları var."

11 Şubat 2019, Pazartesi 18:50
Sergei Semak'tan Fenerbahçe sözleri:

Zenit Teknik Direktörü Sergei Semak ve takımın tecrübeli savunma oyuncusu Branislav Ivanovic basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'nin rakibi Zenit'te teknik direktör Semak ve savunma oyuncusu Ivanovic, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

IVANONİC: "EN İYİ FUTBOLUMUZU GÖSTERECEĞİZ"
Antrenmanlarda iyi bir uyum yakaladık. Tabi değişimde zaman lazım. İlerleyen süreçte daha iyi olacağını düşünüyorum. Ivanovic 2 artı ve 2 eksiniz nelerdir? sorusu üzerine, "Artılarımız 2'den fazla. Belki resmi maç oynamamış olmamız bizim için eksi görünebilir ama Fenerbahçe'ye karşı en iyi futbolumuzu göstereceğiz." yanıtını verdi. 

SERGEI SEMAK: "MÜCADELE EDECEĞİZ"

Mücadele edeceğiz ve mücadele etmeye yeteneğine de sahibiz. Resmi maçlarımız olmadı ama oyun bizim ne kadar hazır olduğumuzu gösterecektir. Her oyuncumuz mücadele edecek. Ancak oyun nasıl gider, nereye gider onu ancak maçın içinde görebiliriz. 

"FENERBAHÇE'NİN ÇOK İYİ TARAFTARI VAR"

Semak, Ersun Yanal'ın kendileri açısından eksi olacağını söylediği stadyumdaki atmosfer hakkında sözlerinin hatırlatılması üzerine, "Fenerbahçe'nin çok iyi bir taraftarı var. Bizim de iyi taraftarlarımız var. Futboldan zevk almak gerekiyor. Taraftarın ruhu ne kadar iyi olursa bu da maça yansır." dedi. 

"FENERBAHÇE'DE AVRUPA LİGİ LİSTESİNDE OLMAYAN ÖNEMLİ OYUNCULAR VAR"

"Bazı problemlerimiz var ama takım olarak iyi durumdayız. Fenerbahçe cephesinde de bazı istedikleri oyuncular Avrupa Ligi listesinde yok. Bu da onlar için dezavantaj." 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)