comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serdar Aziz'den transfer tepkilerine cevap: "Geçmişi sildim."

27 Mart 2019, Çarşamba 20:19
Serdar Aziz'den transfer tepkilerine cevap:

Fenerbahçeli futbolcu Serdar Aziz transfer süreci ve bundan sonraki dönemle ilgili olarak merak edilen soruları yanıtladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'ye bu sezon transfer olan Serdar Aziz, milli maçlar nedeniyle lige verilen arada beIN Sports'un sorularını yanıtladı. 

"BAŞTA BAŞKANIMIZ ALİ KOÇ OLMAK ÜZERE TÜM CAMİA ARKAMDA DURDU"
Başta başkanımız Ali Koç olmak üzere tüm camia arkamda durdu. Herkes bu transfer sürecinde dik durdu. Stadımızda başkanımızla tanışma fırsatımız oldu. Özel bir andı. Hocamızla milli takımlarda da çalışmıştık. O da beni çok istedi. İnsan böyle istenince daha mutlu oluyor. Buraya borçlu olduğunu hissediyor insan. 

Fenerbahçe'ye geldikten sonra sokakta negatif bir şey yaşadın mı?

Tabi zor oluyor. Zorluğunu da yaşadık. Bunlar da normal şeyler. Dünyanın her yerinde böyle şeyler olabilir. Her zaman önümüze bakmak gerekiyor. Önümüze bakmamız gerekiyor. Arkaya dönüp baktığınız şeyleri görmemek lazım. Bütün zorluklara karşı göğüs germek gerekir. Ben de burada olmaktan dolayı mutluyum. Geçmişi sildim. Yeni bir sayfa açtım. Transferimle birlikte oluşan tepkilere kulaklarımı tıkadım. Fenerbahçe taraftarlarına kendimi kanıtlamak istiyorum. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"