comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serdar Ali Çelikler'den Ozan Tufan çağrısı

09 Kasım 2018, Cuma 12:08
Serdar Ali Çelikler'den Ozan Tufan çağrısı

Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Fenerbahçe'nin kadro dışı bırakılan Ozan Tufan ile ilgili verdiği kararı gözden geçirmesi gerektiğini söyledi.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde Anderlecht karşısında 2-0 kazanarak gruptan çıkma yolunda önemli bir adım atan Fenerbahçe'de Mathieu Valbuena sergilediği performansla dikkat çekti. UEFA tarafından haftanın futbolcusu adayları arasında gösterilen Fransız futbolcu hakkında Serdar Ali Çelikler'den bir değerlendirme geldi. Çelikler ayrıca sarı lacivertlilerde kadro dışı bırakılan Ozan Tufan konusunda da yönetime çağrıda bulundu. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe'de Ozan Tufan affedilecek mi?


Habertürk Gazetesi'nde değerlendirmelerde bulunan Serdar Ali Çelikler, "Devre arasında en azından bir 8 bir de adam gibi 9 numara alınması şart oğlu şart. Mehmet Topal'ın ameliyatı; Jailson'un 8 maç cezası da göz önüne alındığında Ozan Tufan kararı da yeniden gözden geçirilebilir." dedi.

"VALBUENA HİÇBİR ZAMAN BÜYÜK FUTBOLCU OLAMADI"
Valbuena hakkında da konuşan Serdar Ali Çelikler, "Valbuena hiç bir zaman büyük futbolcu olmadı. Onun kariyeri, "B sınıfı takımların A sınıfı futbolcusu" olmakla özetlenebilir. 2007-2012 arası Fenerbahçe'sinde belki yedek kalabilirdi. Ama toplam kalite değeri düşmüş ligimizde ve Fenerbahçe'de hala fark yaratabiliyor. Geçen yıl kulübede bu kadar oturtulması da Cocu'nun onu hiç düşünmemesi de hataydı. Koeman hiç olmazsa bu hataları yapmıyor. Cesaretli bir diziliş deniyor. Kendisi hakkında eleştirim Köybaşı ve Isla yerine Mahsun ve Barış değişikliklerini düşünmemiş olması ile ilgili. Hakkında nihai kararımı Alanya maçında vereceğim ama Fenerbahçe yönetimi kafayı kuma gömmemeli." ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.