comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serdar Ali Çelikler'den Fenerbahçe'ye: "Bu vasatlarla nereye kadar?"

11 Mayıs 2018, Cuma 11:22
Serdar Ali Çelikler'den Fenerbahçe'ye:

Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Fenerbahçe'nin Akhisar yenilgisi sonrası sert eleştirilerde bulundu.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası finalinde Akhisar, Fenerbahçe'yi 3-2 mağlup ederek mutlu sona ulaştı. Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, final sonrası Fenerbahçeli taraftarlara çağrı yaptı. Serdar Ali Çelikler, Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım'a yönelik sert eleştirilerde bulundu. 
 

Serdar Ali Çelikler, Akhisar - Fenerbahçe maç yazısı (11 Mayıs 2018)


Habertürk Gazetesi'nde mücadele sonrası değerlendirmelerde bulunan Serdar Ali Çelikler şunları söyledi:

"Ey F.Bahçeli! F.Bahçe'yi Aziz Yıldırım kurdu sanmayan, Aziz Yıldırım'ın gitmesiyle de F.Bahçe'nin yok olmayacağını bilen Sarı-Lacivert tutkunları... Siz çok daha iyisine layıksınız. Bu kulüp dünya çapında büyük başarılar için yarışacak bir potansiyele sahip. Doğru insanlarla, doğru yapıyla, doğru finansla nelerin olabildiği, nelerin başarılabileceği basketboldan belli... Futbol takımının da ve diğer tüm branşlarının da medeni, kaliteli ve uluslararası çapta doğru yönetilebileceği günler uzak değil. F.Bahçe ve F.Bahçeli vasata tamah etmez! Hep en iyisini ister, bunu da hak eder!
O yüzden F.Bahçeliler şuna karar versinler: Nakıs, kerameti kendinden menkul hocalarla; finalleri, lig ikinciliklerini yeterli gören tamahkâr anlayışla mı devam edeceksiniz? Yoksa kendinizi daha iyilerine layık olduğunuzu bilip ona uygun bir yönetim mi seçeceksiniz? Artık değişim kaçınılmazdır. F.Bahçe'nin 3A'dan (A-ziz Yıldırım, A-li Yıldırım ve A-ykut Kocaman) kurtulup daha aydınlık, kalıcı ve klas günlere doğru adım atmasının zamanı gelmiştir. Varlığı ve geçimi Aziz Yıldırım'a bağlı, ‘Azizbahçeli' isimler dışında, makul F.Bahçeliler'in kendilerine şu soruyu sormaları lazım: Bu vasatlarla nereye kadar?"

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"