comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serdar Ali Çelikler'den Ersun Yanal iddiası: "Fenerbahçe'de..."

19 Haziran 2018, Salı 21:30
Serdar Ali Çelikler'den Ersun Yanal iddiası:

Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler'den Aziz Yıldırım'la ilgili çarpıcı bir iddia geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım başkanlığını sürdürdüğü son yılda yönetim şeklini ve futbol takımının performansını eleştiren Serdar Ali Çelikler'den çarpıcı bir iddia geldi. Life Plus kanalında konuşan Çelikler, Aziz Yıldırım eğer yeniden başkan seçilseydi Ersun Yanal'ı getirecekti dedi. 

"AZİZ YILDIRIM SEÇİLSEYDİ ERSUN YANAL'I GETİRECEKTİ"
Aziz Yıldırım'ın en yakın çevresinden aldığım kesin bilgidir. Aziz Yıldırım, başkan seçilseydi Aykut Kocaman ile devam etmeyecekti. Taraftarı nasıl tribüne geri çekeceğimi görürsünüz' dedi ya, başkan seçilmesi halinde Ersun Yanal'ı geri getirecekmiş. 

"ONLARIN KAŞINTILARI BİRAZ DAHA SÜRECEK"

Bugünlerde tekrar Aziz Bey'ci olan bir takım medya var ya, onların derdi Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman'dan filan ziyade Ali Bey'e nasıl çakarız muhabbetleri. Onların kaşıntıları biraz daha sürecek. Ama Fenerbahçe taraftarı da bunun farkında. Bir değişim var. 'O kupayı getireceğim Trabzon'da meydana asacacağım'dan, 'ya biz bu adamlara niye Mehmet Ekici'yi vermemişiz'e geldik. 'Bu ateş üfleyerek sönmez'den, 'bu sezonun ismi Lefter, Can Bartu sezonu olsun'a geldik.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.