comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serdar Ali Çelikler'den derbi tahmini (Beşiktaş - Fenerbahçe)

25 Şubat 2019, Pazartesi 01:56
Serdar Ali Çelikler'den derbi tahmini (Beşiktaş - Fenerbahçe)

Serdar Ali Çelikler, Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini değerlendirdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 23. haftasında oynanacak olan Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesinde Serdar Ali Çelikler, CNN Türk'te favorisinin Beşiktaş olduğunu söyledi. 


Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini kim kazanır?


SERDAR ALİ ÇELİKLER: "FAVORİM BEŞİKTAŞ"

Derbide favorim Beşiktaş. Beşiktaş'a bakarak değil Fenerbahçe'ye bakarak söylüyorum. Fenerbahçe çok rahat gol yiyor. Ümraniyespor'a yeniliyor mesela. Bursaspor-Fenerbahçe maçı Bursa'nın herhalde en fazla pozisyona girdiği maçtır. İç sahadaki Yeni Malatyaspor maçında 2 gol yedin. Kayseri'den 2 gol yedin, 1'ini saydılar. Sadece Göztepe'den gol yemedin ve az pozisyon verdin. Konya maçına dönelim. 1 kere geldi gol oldü. 


SERDAR ALİ ÇELİKLER: "FENERBAHÇE'NİN YENİLMEMESİ İÇİN 2 GOL ATMASI LAZIM"

İstanbul'daki Zenit maçında rakibin sıfır pozisyonu var ve penaltı yaptırdın. Deplasmana gidiyorsun. Rakip 4 kere geldi. 3'ü gol oldu. Tamamen bireysel hata. Yani Fenerbahçe'ye az da gelsen atıyorsun. Çok da gelsen atıyorsun. Lukac'ı izlettik. Ceza sahası çizgisine kadar çıkıyor. Volkan kalenin içinde kafa vuruşuna bakıyor. Harun'a penaltı hariç gelen her top gol. Fenerbahçe gol yeme işini çözemedi. Gol yeme işini çözemediler. Gol atmada da sıkıntı var. Fenerbahçe'nin Beşiktaş'a yenilmemesi için 2 gol atması lazım. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)