comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serdar Ali Çelikler: "Türkiye'de bu kural sadece Fenerbahçe'ye uygulandı"

30 Kasım 2019, Cumartesi 23:39
Serdar Ali Çelikler:

Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler, Göztepe - Fenerbahçe maçının ardından "Türkiye'de hiçbir takıma uygulanmayan kuralın Fenerbahçe'ye uygulandığını yazdı." 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 13. haftasında deplasmanda Göztepe ile 2-2 berabere kaldı. Fenerbahçe cephesi hakem kararlarına sert tepki gösterirken, Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler oldukça çarpıcı yorumlarda bulundu. 


Göztepe 2-2 Fenerbahçe Serdar Ali Çelikler'in Habertürk yazısı


"KİMSEYE UYGULANMAYACAK KURAL FENERBAHÇE'YE UYGULANDI"

Türkiye'de kimseye uygulanmayan ve uygulanmayacak olan "Penaltıda kaleci çizgiden ayrılamaz" uygulaması bu kez Fenerbahçe aleyhine uygulandı. Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve Başakşehir kalecisi bir penaltı kurtaracak ve akabindeki atakta golü bulup öne geçecekler ama hakemler (VAR ve sahadaki hakem) bu golü iptal edip penaltıyı tekrarlatacak öyle mi? Burada kimse kusura bakmasın. Fenerbahçe yönetimi vur başına al lokmasını durumuna düşmüştür. 
"ALİ KOÇ YAVUZ YÜZ" TRANSFERİ YAPMADAN HİÇBİR TRANSFERİ YAPMASIN

Sat Aslanboğa'yı Bülent Yıldırım'a uygulanan kuvvet bu hakeme uygulanabilecek mi? Tabi ki hayır. Çünkü Alp-Sarvan-Çimen troykasının istediği bu zaten. Bu kadar ısrarla Fenerbahçe'ye yönelik yapılan negatif bakış açısı bundan sonra Nihat Özdemr'i bağlar. Nihat Özdemir'e ve onun MHK'sına rağmen şampiyon falan da olamazsın. Ali Koç, "Yavuz Yüz" transferi yapmadan hiçbir transfer yapmasın. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!