comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serdar Ali Çelikler: "Aykut Kocaman, Aziz Yıldırım'ın kum torbası"

07 Kasım 2017, Salı 10:23
Serdar Ali Çelikler:

Serdar Ali Çelikler, istifa kararından geri dönen Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile ilgili yine çarpıcı yorumlarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman ile yola devam kararı alınırken gazeteci Serdar Ali Çelikler son derece çarpıcı ifadeler kullandı. 

Serdar Ali Çelikler, daha önce NTV Spor'da yayınlanan Kırmızı Çizgi programında Aykut Kocaman'ın istifa ettiğine inanmadığını söylemişti. Lig Radyo'ya konuşan Serdar Ali Çelikler, Aykut Kocaman'a kum torbası benzetmesi yaparak sezon sonu Aziz Yıldırım'ın kendisini göndereceğini söyledi.
 

Fenerbahçe'de Serdar Ali Çelikler'in Aykut Kocaman konuşması


Serdar Ali Çelikler yaptığı konuşmada, "Aziz Yıldırım, Nisan-Mayıs aylarında Aykut Kocaman'ı gönderir. Bir daha da asla çalışmaz onunla. Aykut Kocaman blöf yaptı. Aziz Yıldırım şu an sıkışmış durumda olduğu için Kocaman'a mecbur ama bunun intikamını alır" diye konuştu.
Aziz Yıldırım'ın yarı yolda bırakıldığı için öfkeli olduğunu düşündüğünü belirten Çelikler, "Şu an tam yarı yolda bırakıldı. İstifa bir duruş meselesidir, Aykut Kocaman'da bu duruş yok. Aykut Kocaman şu anda Aziz Yıldırım'ın kum torbası. Aziz Yıldırım böyle bir kum torbasını şimdi bırakmaz" ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)