comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Şenol Güneş'ten Fenerbahçe'nin transferleri hakkında çarpıcı sözler

02 Ağustos 2019, Cuma 22:48
Şenol Güneş'ten Fenerbahçe'nin transferleri hakkında çarpıcı sözler

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe'nin son olarak Deniz Türüç transferiyle ilgili kendisine yöneltilen soru hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Avusturya kampında Beşiktaş'ın Udinese ile oynadığı hazırlık maçını takip etti. Şenol Güneş burada kulüp başkanları ve yöneticilerle bir araya gelerek sohbet gerçekleştirdi. 

"FENERBAHÇE'NİN 2 STOPER VE 1 ORTA SAHAYA İHTİYACI VAR"
Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe'nin son olarak Deniz Türüç transferiyle ilgili kendisine yöneltilen soruda, "Fenerbahçe çok adam aldı. Nitelikli olarak oyuncu çok ama kalite olarak düşük. Fenerbahçe'nin Deniz Türüç'ten çok 2 stoper ve 1 orta sahaya ihtiyacı var." diye konuştu. 

ABDULLAH AVCI SÖZLERİ

"Abdullah Hoca'yla oyuncu olarak da beraber çalıştım ben hoca olduğum zaman. Daha sonra da birlikte çalıştık. Hepsi Türkiye'yi temsil ediyor, biz de Türkiye'yi temsil ediyoruz. Kulüpler bizim için önemli. Beşiktaş'ta 4 senem geçti. Ayrıca onun da özel bir tarafı var. Oyuncuları ve hocayı gördüm. Kendilerine bu sezon için başarılar diledim." (DHA)

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!