comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Şener Özbayraklı ile yeni sözleşme! Fenerbahçe'den karar

31 Ocak 2019, Perşembe 18:01
Şener Özbayraklı ile yeni sözleşme! Fenerbahçe'den karar

Fenerbahçe, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan ve para konusunda anlaşamadığı için Beşiktaş'a gitmeyi kabul etmeyen Şener Özbayraklı ile yeni sözleşme imzalayacak. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe, Beşiktaş'a takas yoluyla gitmeyi kabul etmeyen ve siyah beyazlıların teklifini düşük bulan Şener Özbayraklı yeni sözleşme imzalayacak. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Şener Özbayraklı Fenerbahçe sözleşme


Fenerbahçe'nin Tolgay Arslan için Beşiktaş'la daha önceden 2.5 milyon euro + Şener Özbayraklı takas olarak anlaşmaya vardığı transferde Şener, siyah beyazlılardan gelen teklifi düşük bulduğu için takımda kalmıştı. Menajeri Ömer Türlü'nün dün Beşiktaş ile yaptığı görüşmede para konusunda anlaşmaya varılamamıştı. 

ŞENER VE MENAJERİNİN YÖNETİMLE YAPTIĞI GÖRÜŞMESİ
Sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erecek olan Şener Özbayraklı, sarı lacivertlilerle yeni sözleşme imzalayacak. Şener ve menajeri Fenerbahçe yönetimiyle takas konusuyla ilgili yaptığı görüşmede yönetimin cevabı, "Bizim gündemimizde böyle bir durum yoktu. Son 2 günde gelişti. Senin performansından ve profesyonelliğinden memnunuz. Transferde anlık gelişmeler olabiliyor. Seni çok istediler ve biz de bu teklifi değerlendirdik. Ancak bu senin performansından memnun olmadığımız anlamına gelmiyor." oldu. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.