comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Semih Şentürk'ten flaş Aziz Yıldırım sözleri: "Kimsenin ettiğinin kimsenin yanına kalmıyor"

03 Haziran 2018, Pazar 23:34
Semih Şentürk'ten flaş Aziz Yıldırım sözleri:

Fenrebahçeli eski futbolcu Semih Şentürk, Ali Koç'un başkan seçilmesinin ardından bir kendisin ait instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçeli eski futbolcu Semih Şentürk, tarihi kongrenin ardından Ali Koç'un seçilmesi üzerine kendisine ait resmi instagram hesabından açıklamalarda bulundu. 

"BUNDAN 19 SENE ÖNCE FENERBAHÇE'YE GELDİĞİMDE DAHA ÇOCUKTUM"
Bundan 19 sene önce hayallerimi süsleyen kulübün kapısından girdiğimde çocuktum. Evladı olarak yetiştiğim, forması altında çeşitli başarılara imza attığım, kalbimle bağlı olduğum kulüpte o deönemin hocası ve başkanı tarafından kadro dışı bırakıldım. 

"BUGÜN OLSA ALEX'İ YİNE UĞURLAMAYA GİDERDİM"

Yarım sezon boyunca noter gözetiminde alt yapıyla idmanlara çıktım. Kadro dışı bırakılma sebebimi bile bilmezken, şu anın eski başkanı tarafından görüşme talebim onaylandı fakat görüşmeye gittiğimde beni karşılayan kendisi değil, kulübün CEO'suydu. Gönderilme sebebimin Alex'i uğurlamaya gitmem olduğunu söyleyenler oldu. Hep söylerim, yine tekrar isterim ki, pişman değilim. Bugün olsa tekrar Alex'i uğurlamaya giderdim. Bu açıklamayı neden bugün yaptığıma dair soru işareti barındıranlar için, 4 yıl boyunca Fenerbahçe'me ve yönetim kuruluna saygımdan sustum. 

"KİMSENİN ETTİĞİNİN KİMSENİN YANINA KALMAYACAĞINA İNANDIM"

Kimsenin ettiğinin kimsenin yanına kalmayacağına inandım. Kibir ve inat, bir kişinin kendini önce mükemmel görmesini sonra da sonunu oluşturur. Bana bir veda mesajı dahi yayınlamayı çok gören Fenerbahçe'mizin eski başkanı sayın Aziz Yıldırım'a bundan sonraki hayatında sonsuz mutluluk ve sağlık dilerim. Tarihi bir seçimle layık olduğu yere gelen sayın başkanım Ali Koç'u kutlar, kendisine görevinde sonsuz başarılar dilerim. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)