comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Semih Özsoy'dan transfer müjdesi: "Sürprizi bozmayalım"

07 Ağustos 2020, Cuma 18:26
Semih Özsoy'dan transfer müjdesi:

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, yeni sezon için dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de üst üste açıklanan transferler taraftarları sevindirdi. Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, "Futbolda taraftarımızın içine su serpecek birkaç aksiyon daha olacak. Sürprizi bozmayalım" açıklamasında bulundu.
 

Fenerbahçe transferlere devam edecek mi?


Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy'un futbol hakkındaki açıklamaları şu şekilde:

"Futbol tarafı hakikaten çok iyi bir iş yaptı. Devamı da gelecek. Bu sene Emre Belözoğlu ile birlikte Ali Başkan hızlı gidiyor. Taraftarımızın içine su serpecek birkaç aksiyon daha olacak. Çok da sürprizi bozmayalım. Yeni forma tanıtımımız çok güzel oldu. Büyük bir talep geldiğinin haberini aldık. Çok seviniyoruz.
"HAKKIMIZI SÖKE SÖKE ALACAĞIZ"

"İnşallah yeni dönem iyi olacak ama bizi bize bırakırlarsa. Marşımızda da dediği gibi; hakkımızı söke söke alacağız. Çünkü inanın akılla izah edilemeyecek bir durum. Matematikle izah etmek zaten imkansız da akılla da izah edemezsiniz. Dolayısıyla biz kimseden birşey de beklemiyoruz."

"ARTIK CEZA YEMEKTEN USANDIM"

"Çok da konuşmak istemiyorum. Hukuki anlamda sağ olsun Alper Pirşen çok güzel izah etti. Serdar Bey de işin teknik kısmını anlattı. Ben de artık ceza yemekten, yasak yemekten yorulduğum için cezam bitti mi onu da bilmiyorum. Ancak biz kimseye geçen seneki gibi olmayanlara verilsin de sonra UEFA'dan dönsün istemiyoruz."

"GÜZEL GÜNLER BİZİ BEKLİYOR"

"Hakkımız olan verilsin bize yeter. Rahat olsunlar önümüz açılacaktır. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı ve Yöneticileri ne yapacağını bilir. Orada da devamı gelecek. Güzel günler bizi bekliyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"