comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Semih Özsoy'dan sert hakem sözleri: Bedelini öderler'

08 Şubat 2019, Cuma 23:13
Semih Özsoy'dan sert hakem sözleri: Bedelini öderler'

Fenerbahçe'nin, Kayserispor'a 1-0 mağlup olduğu maçın ardından Semih Özsoy çok sert açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Kayserispor maçının ardından hakem kararları hakkında çok sert tepki gösterdi. 

"KÖTÜ BİR HAKEM YÖNETİMİ"
Kötü bir mağlubiyet. Futbola gelince, kötü bir futbol var. Ancak bununla birlikte futbolun kötüleşmesi için elinden geleni yapan insanlar vardı. İlk yarıdaki kırmızı kart tabi ki etkiledi. Çifte standart uygulamalar yapıldı. İnsanın çok ağır şeyler söyleyesi geliyor ama maalesef söyleyemiyoruz. "Çok kötü bir hakem yönetimi vardı. İnsanın ağır şeyler söyleyesi geliyor ama söyleyemiyoruz. Mensah'a kart gösterilmemesi, Mehmet Ekici'ye yapılan faul..

"ÇİFTE STANDART UYGULANMIŞ"
Kötü oynamamıza rağmen diyemiyoruz. Hakemlerle hiçbir zaman diyaloğumuz olmaz. Gördük ki, bugün çifte standart uygulanmış. 

"BUNU YAPANLAR TÜRK FUTBOLU ÖNÜNDE BEDELİNİ ÖDERLER"

Bir bütün olarak bakmak lazım. Kulüpler Birliği'nde alınan her kararın arkasındayız. Ancak sürdülebilir bir durum olması lazım. Sonuçlar ortada. Hakikaten kabul edilebilir bir durum değil. Eski dönemdeki gibi onu yaparım, bunu yaparım, düdük astırırım demeyiz. Bunu yapanlar Türk futbolu önünde bedelini öderler. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)