comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Semih Özsoy: "Skandal geceydi! Haklı olduğumuz görüldü"

08 Mart 2020, Pazar 20:27
Semih Özsoy:

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Anadolu Ajansı'na konuştu. Semih Özsoy, Denizlispor maçında hakem kararları ve yeni teknik direktör hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 25. haftasında sahasında Denizlispor ile 2-2 berabere kalan Fenerbahçe'de, Başkan Vekili Semih Özsoy yeni teknik direktör konusunda açıklamalarda bulundu. 


Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak?


Anadolu Ajansı'na konuşan Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy şu ifadeleri kullandı:

"Uzun vadeli bir hocayla anlaşma çabası içerisindeyiz. Yerli veya yabancı teknik adam diye bir ayrımımız yok. Fenerbahçe'yi bilen, Türkiye'nin gerçeklerini iyi bilen bir hoca olması bizim en önemli kriterimiz. Türkiye'de başka bir futbol oynanıyor."
Semih Özsoy, önümüzdeki hafta Konyaspor maçıyla ilgili de konuşurken, "Konyaspor maçına da teknik
sorumluluz Zeki Murat Göle ile çıkacağız." dedi. 

"SKANDAL VE DÜŞÜNDÜRÜCÜ GECE"

"Denizlispor maçındaki kararlar hakikaten malumun ilanı oldu. Skandal ve düşündürücü bir geceydi. Süreç ilerledikçe Türk futbolunun içerisinde bulunacağı durumun daha da kötüleşeceğini biliyorduk. Bu kapsamda dün akşam yaşananlar oldukça düşündürücü. Aleyhimize olan pozisyonlarda VAR'a gidilip bakıldı, lehimize olan pozisyonlarda ise hiç bakılmadı. Trabzonspor maçında olduğu gibi net golümüz bir kez daha verilmedi. Oyuncularımızı saha içerisinde provoke edercesine aleyhimize gereksiz sarı kartlar verildi. 4 oyuncumuz haftaya cezalı duruma düşürüldü. Söz konusu biz olunca, sarı kartlar kolay çıkıyor. Yanlış bir taç kararından sonra 2 oyuncumuz sarı kart görüyor. Cezalı duruma düşüyor. Öte yandan, Trabzonspor maçında oyuncumuz Falette'in sakatlandığı pozisyonda Sosa'nın sarı kartı es geçiliyor"

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)