comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Semih Özsoy: "Nihat Özdemir bu FETÖ illetinin neresindedir?"

05 Haziran 2020, Cuma 18:00
Semih Özsoy:

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, Nihat Özdemir'in şike süreci açıklamalarına yanıt verdi.

FutbolArena - TFF Başkanı Nihat Özdemir'in 2010-11 sezonu hakkındaki sözlerine Fenerbahçe cephesinden tepkiler gelmeye devam ediyor. Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, Nihat Özdemir'in açıklamalarına yanıt verirken, "FETÖ illetinin neresindedir? Bunu açıklamalı." ifadelerini kullandı.
 

Nihat Özdemir, Fenerbahçe'den ihraç edilecek mi?


"Nihat Özdemir'in açıklamasına talihsiz bile diyemiyoruz. Dava arkadaşı dediğimiz insanın böyle bir açıklama yapması akıllara durgunluk verici. Nihat Bey bunu kasıtlı olarak yapıyor. Şu ana kadar düzeltme gelmemesi de bunu gösteriyor. Bunun bir özrü de olamaz. 3 Temmuz bizim kırmızı çizgimizdir.  Biz kime, ne derdimizi anlatıyormuşuz görmüş olduk. Biz dürüstlük, adalet istediğimizde kimlere ne anlatıyormuşuz."

"NİHAT ÖZDEMİR, FETÖ'NÜN NERESİNDEDİR?"
"Kimlere, ne için hizmet ettiğini çıkıp açıklasın. Nihat Özdemir bu FETÖ illetinin neresindedir? Bunu açıklamalı. Çıkıp FETÖ'yü lanetlemeli. O günlerde sabahladığımız, başkanımız ve yöneticilerimiz hapishanedeyken o mücadelede hiç mi yüreği sızlamadı." 

"İHRACI DEĞERLENDİRELECEKTİR"

"Nihat Özdemir'in bu açıklamayı yaparken? Devletin mahkemelerinin şike yoktur dediği yerde, bir tek onamaya kalmış, Kumpas Davası'nda bizim haklılığımız ile mağduriyetimizi belgeleyecek mahkeme öncesinde Nihat Özdemir'in böyle bir açıklama yapması düşündürücü. Nihat Özdemir'in ihracı değerlendirilecektir. Ne gerekirse yapılır."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!