comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Semih Özsoy kimdir? Semih Özsoy ne iş yapıyor? Semih Özsoy nereli? (Fenerbahçe'de Semih Özsoy'un görevi)

13 Haziran 2018, Çarşamba 14:27
Semih Özsoy kimdir? Semih Özsoy ne iş yapıyor? Semih Özsoy nereli? (Fenerbahçe'de Semih Özsoy'un görevi)

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç görev dağılımını yaptı ve Semih Özsoy'un Başkan yardımcısı olduğunu söyledi. Bu gelişmenin ardından Fenerbahçe taraftarları Semih Özsoy hakkında yeniden araştırma yapmaya başladı. Semih Özsoy kimdir? Semih Özsoy nereli? Semih Özsoy kaç yaşında? Semih Özsoy ne iş yapıyor? Semih Özsoy hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü Comolli'nin imza töreninde önce Başkan Ali Koç, ardından Başkan Yardımcısı Semih Özsoy konuştu. Semih Özsoy, Fenerium mağazalarındaki forma satışı hakkında bilgilendirme yaparken, Ali Koç basın toplantısı esnasında görev dağılımı konusunda bilgilendirme yaptı ve Semih Özsoy ile Burhan Karaçam'ın başkan yardımcıları olduğunu söyledi. Semih Özsoy hakkında merak ettikleriniz için Fenerbahçe Başkan yardımcısı Semih Özsoy'a dair merak edilen detaylar, Semih Özsoy'un basın toplantısındaki açıklamaları ve yine Semih Özsoy'un kendisi hakkındaki tüm bilgiler haberimizin devamında. 

Bu gelişmenin ardından Fenerbahçe taraftarları Semih Özsoy'un yeniden kim olduğunu merak etmeye başladı. Peki Semih Özsoy kimdir? Semih Özsoy kaç yaşında? Semih Özsoy nereli? Semih Özsoy ne iş yapar? Semih Özsoy hakkında merak ettiğiniz bilgiler haberimizin devamında. 
 

Semih Özsoy kimdir?


Semih Özsoy, 29 Nisan 1968 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Öğrenimini Yüksek Lisans düzeyinde tamamlayan Semih Özsoy, sanayi ve tekstil iş kolunda ilerlemektedir. Fenerbahçe Spor Kulübü'nde 2013 yılına kadar basketbol şube sorumlusu görevini üstelenen Semih Özsoy, evli ve 2 çocuk babasıdır.


SEMİH ÖZSOY BASIN TOPLANTISINDA NELER SÖYLEDİ?

"Camia bir kere daha büyüklüğünü gösterdi. Fenerium'da son 1 haftada 30 bin forma satıldı. Bu bir rekor. Kombine ve localar için elimizdeki mevcut sayının 2 katı talep var. "Forma fiyatlarında bir indirim bekleniyor ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Galatasaray ve Beşiktaş da aynı fiyatlardan satıyor." 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)