comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Semih Özsoy açıkladı: "Yeni teknik direktör..."

04 Mart 2020, Çarşamba 00:02
Semih Özsoy açıkladı:

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Trabzonspor maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkan Vekilİ Semih Özsoy, Trabzonspor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından müsabaka dışında Ersun Yanal ve yeni teknik direktör konusunda açıklamalarda bulundu. 

"ERSUN YANAL HOCAMIZ BİZDEN HİÇBİR ŞEY TALEP ETMEDİ"
Biz inandığımızı yapan, ezberleri bozan bir yönetimiz. Hocamız son dakikaya kadar Fenerbahçe'nin menfaatleri için mücadele etti. Antalyaspor maçında veda etmemeliydi. Yollarımız ayrılsa bile kalplerimiz bir. Zor dönemde geldi, zor dönemde bizimle birlikte kaldı. Rakamları biz tespit ettik. Dönem dönem gecikmeler oldu. Bir kez daha söylemek isteriz ki, Ersun Yanal'dan bu konuda istek ve taleple karşılaşmadık. Yolu açık olsun. 

"BAŞARILI OLAMADIĞIMIZ VE TAKİPÇİSİ OLACAĞIMIZ LİGDE..."

Kupayla ilgili konuşan Semih Özsoy, "Trabzonspor maçı 2-1 bitti. Daha farklı da olabilirdi. Hocalarımız teknik konuları değerlendirir. Çok daha net pozisyonlarımız var.. 21 Nisan'da rövanşta turu geçmek istiyoruz. Başarılı olamadığımız ve sonuna kadar takipçisi olacağımız ligde, bu sezon teselli olarak Türkiye Kupası'nı kazanmak istiyoruz." dedi. 


Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak?


Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, "Yeni teknik direktör konusunda bugünden itibaren çalışmalarımız başlamıştır. Aklımızda, kalbimizde bazı isimler var. Bunları yönetim kurulu olarak değerlendirip en kısa süre içerisinde açıklayacağız." yanıtını verdi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)