comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Selahattin Baki'den hakem tepkisi! "Cevap bekliyoruz"

24 Eylül 2023, Pazar 23:22
Selahattin Baki'den hakem tepkisi!

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Alanyaspor maçının ardından "Öyle şeyler oluyor ki, insan bazı doneleri ortaya koymak istiyor. Bugün net bir şekilde Szymanski'nin penaltısı verilmedi. %100 gol pozisyonuna giderken takımın atağının kesilmesi. Dzeko ve İrfan Can'a zorlama kartlar. Ne hikmetse Fenerbahçe'ye nasip olan attığımız nizami golde gereğinden fazla uzun süren VAR araştırması. Ne arandı? açıklamasını yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 6. haftasında deplasmanda Alanyaspor'u 1-0 mağlup etti. 

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki maçının ardından açıklamalarda bulundu. 
SELAHATTİN BAKİ'NİN AÇIKLAMALARI

"İlk 5 hafta konuşmayalım dedik. Bu sene biraz daha futbol konuşulsun dedik. Öyle şeyler oluyor ki, insan bazı doneleri ortaya koymak istiyor. Bugün net bir şekilde Szymanski'nin penaltısı verilmedi. %100 gol pozisyonuna giderken takımın atağının kesilmesi. Dzeko ve İrfan Can'a zorlama kartlar. Ne hikmetse Fenerbahçe'ye nasip olan attığımız nizami golde gereğinden fazla uzun süren VAR araştırması. Ne arandı? En üst seviyeyi görmüş bazı oyuncularımız şunu dedi. Hayretler içerisindeyiz. Dün kampta da rakibimizin maçını beraber izledik. Aradaki niyet farkı insanı hayret ettiriyor. Yaratılan penaltılar ve bugün bizim başımıza gelenler."

"AVRUPA'DAKİ VAR İNCELEMESİYLE BİZDEKİ VAR İNCELEMESİNİN SÜRESİ"

Avrupa'daki VAR incelemeleri ne kadar sürüyor? Ona bakmanızı istiyorum. Bizdeki 3-4 dakikaların ne kadar vahim ne kadar yanlış ve ne kadar taraflı olduğunu gözler önüne serecektir."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!