comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Selahattin Baki'den Galatasaray'a: "Hodri meydan!"

05 Nisan 2021, Pazartesi 21:59
Selahattin Baki'den Galatasaray'a:

Fenerbahçe yöneficisi Selahattin Baki, Denizlispor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 32. haftasında sahasında Denizlispor'u 1-0 mağlup ederek şampiyonluk yarışında önemli bir galibiyet aldı. 

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 
"CİDDİ BİR PSİKOLOJİK DÖNEMİ GEÇTİK"

Öncelikle takımımızı ve hocamız Emre Belözoğlu'nu tebrik ediyorum. Milli takım aralarından sonra büyük takım için zorlu geçer. Son 2 günde gördük. Rakiplerimiz yara aldı. Son derece önemli bir maçtı ve galibiyet önemliydi. İyi futbol ve kötü futboldan ziyade galibiyet önemliydi. Ciddi bir psikolojik dönemeci geçtiğimize inanıyorum. 

"NİCE PUAN FARKLARI KAPANDI"

Nice puan farklı kapandı. Bu işler iyi bir psikolojik rüzgar işidir. Fenerbahçe önemli bir dönemeci döndü. Önümüzdeki birkaç maçı da almamız halinde, bu rakiplerimiz Beşiktaş'ı da Galatasaray'ı da rahatsız edecektir. Bu çok doğal."

"SAMANDIRA'DA İSTEK VE KARAKTER SORUNU YOK"

Ben inanıyorum. Bu çocuklar, bu şampiyonluğu istiyor. İstek ve karakter sorunu yok Samandıra'da. Yeni açtığımız sayfada inancımız gerçekten sonsuz. Malatya deplasmanından iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyorum. Şampiyonluk inancımızı en yüksek seviyeye taşıyacağız. 

"GALATASARAY'A BİR KEZ DAHA HODRİ MEYDAN DİYORUM"

"Galatasaray'a kendi belgelerinizle, isterseniz GS TV'de çıkıp tartışalım dedik. Dört gün geçti aradan, şu ana kadar bir cevap yok. Bir kez daha hodri meydan diyorum. Çıkalım, tartışalım."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!