comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Selahattin Baki'den Emre Kocadağ'a cevap!

19 Ocak 2023, Perşembe 23:43
Selahattin Baki'den Emre Kocadağ'a cevap!

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ'ın Gaziantep FK-Fenerbahçe karşılaşması uzatma süresiyle ilgili açıklamalarına yönelik olarak, "Ofsaytımsı diye skandal yaşanan Türk futbolunda onda dahi ağzını açmayanlar, Fenerbahçe'nin Gaziantep maçının uzatma dakikalarıyla ilgili polemik yaratmaya çalışıyor. Kendi camialarını haklarını korumaya davet ediyorum." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Çaykur Rizespor maçının ardından Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ'ın Gaziantep FK-Fenerbahçe maçı uzatma süresiyle alakalı açıklamalarına yanıt verirken, Aboubakar ile ilgili iddialara da açıklık getirdi. 

Selahattin Baki, "Bazı rakip yöneticilerimiz var. Uzun süredir ortaya görünmeyen rakip yöneticilerimiz, kendilerini ilgilendirmeyen maçlarda bile anti Fenerbahçe ruhları ortaya çıkıyor. Gaziantep maçı uzatma dakikalarıyla ilgili eleştiri verdi kendisi. Bu eleştiri de çürüdü. Ofsaytımsı diye skandal yaşanan Türk futbolunda onda dahi ağzını açmayanlar, Fenerbahçe'nin Gaziantep maçının uzatma dakikalarıyla ilgili polemik yaratmaya çalışıyor. Kendi camialarını haklarını korumaya davet ediyorum." dedi. 
ABOUBAKAR İDDİALARINA YANIT

Selahattin Baki, Aboubakar iddialarıyla ilgili olarak ise, "Aboubakar konusu. Olacak iş değil. Ne bir kere konuştuk, ne nabız yokladık, ne menajerini aradık. Ne Whatsapp mesajı. Çok enteresan gerçekten. En başından beri hiç talip olmadığımız oyuncuyla ilgili suni gündem yaratılıyor. "Bir futbolcuya talip olursak alırız. Anaokulu yönetmiyoruz. Rakibimiz darılır, gücenir diye. Elbette dinamiklere dikkat edeceğimiz durumlar olabilir. Rakibimiz belki son aşamadadır, centilmence davranabiliriz ama talip olmadığımız halde suni gündem yaratılıyor." dedi. 

Selahattin Baki transfer konusunda ise şu anda santrfor düşünmediklerini ve Fenerbahçe'nin an itibariyle forvete ihtiyacı olmadığını belirtti. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!