comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Selahattin Baki'den Ali Palabıyık'a sert tepki!

03 Şubat 2023, Cuma 00:20
Selahattin Baki'den Ali Palabıyık'a sert tepki!

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Adana Demirspor maçının ardından hakem Ali Palabıyık'a sert tepki gösterdi ve ". Ali Palabıyık, Fenerbahçe'ye operasyon yapmak için görevli gelmiştir bu maça." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Adana Demirspor maçının ardından hakem Ali Palabıyık'a sert tepki gösterdi. 

SELAHATTİN BAKİ'NİN AÇIKLAMALARI
Bu akşam sadece bu sezonun değil, son 4-5 sezonun özetini gördük. Ali Palabıyık, Fenerbahçe'ye operasyon yapmak için görevli gelmiştir bu maça. Ivan Bebek diye şeref yoksunu bir hakem vardı. Ali Palabıyık bugün onun da önüne geçti. Gol atıyoruz. Net gol. Verilmiyor. 3 penaltımız verilmiyor. Sayın Mehmet Büyükekşi'ye soruyorum. Bu maçın şifresini çözmeyi düşünüyor mu? Ali Palabıyık yönetimi hakkında ne düşünüyor?" Ali Palabıyık seni kim atadı bu maça? Fenerbahçe'yi katletmen için sana bu emri kim verdi? Bu maçın şifresi çözülmeden Türkiye Ligi'nin şifresi çözülemez. Yeter! Sivas-Galatasaray maçında ofsaytımsı skandalı. Şimdi de bu.Türkiye'nin en centilmen teknik direktörüne sahibiz. Ben biliyorum. Gitti hakeme dedi ki, son pozisyon için içeride değil ama dışarıda faul. Türkçe ve İngilizce bilmiyor. Ali Palabıyık herhalde önceki hayatında Portekizli'ydi. Çok iyi Portekizce konuşuyor. Camiamıza bir şey söylemek istiyorum. Biz birlik olursak biz bu ligi de bitiririz, bu ligi de şampiyon bitiririz."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!