comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Selahattin Baki'den Ahmet Nur Çebi'ye yanıt

29 Nisan 2021, Perşembe 00:26
Selahattin Baki'den Ahmet Nur Çebi'ye yanıt

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin "Herkes bize karşı" sözleri hakkında konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Alanyaspor maçı öncesi A Spor'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"MİNİ KAMP"
Emre Belözoğlu'nun takımda son zamanlarda üst düzey olan kardeş ve arkadaşlık ortamını üst düzeye çıkarması için böyle bir mini kamp ortamını gördük. Alakamız olmayan konularla polemik varmış gibi yol yürüyen yönetim kurulu değiliz. 

"HERKES ONLARA KARŞIYMIŞ"

Son günlerde yetişebildiğimiz kadar başkan ve yönetim seviyesinde hayretler içinde izliyoruz yapılan açıklamaları. Rize, Hatay bize karşıymış. Herkes onlara karşıymış. Zaten tersini beklemek futbolun doğasına aykırı. Yarın Alanyaspor nasıl bizi yenmek için çıkıyorsa, Rizespor ve Hatayspor da öyle. 

"HAKEMLERİ BAKSI ALTINA ALMAK İÇİN YAPIYORLAR"

Hakemleri baskı altına almak için yapılan açıklamalar bunlar. Niyetleri o. Zaman zaman tabii ki bunlar sonuç veriyor. Türk futbolunda bunlar uzak ve yakın geçmişte görüldü.  

Biz hiçbir futbolcuya, kulüp başkanıyla konuşmadan teklif yapmadık, yapmayız. Fenerbahçe o hafta oynayacağı herhangi bir rakibinin futbolcusuna teklif götürmek için bu tür ucuz siyasetlere girmez. Bu kasıtlı pompalanan haberlere hiçbir şekilde yalanlama gelmemesi de düşündürücü. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!