comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Selahattin Baki: "Eski kırılgan Fenerbahçe'yi daha çok beklerler"

24 Ocak 2024, Çarşamba 23:46
Selahattin Baki:

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Başakşehir maçının ardından "Verilmeyen bir penaltımız daha var. Herkes istediği gibi karşımıza dikilebilir. Biz dimdik ayaktayız. Şampiyonluk yürüyüşümüzü sürdürüyoruz. Eski kırılgan Fenerbahçe'yi bekleyenler daha çok beklerler." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'de deplasmanda Başakşehir'i 1-0 mağlup etti. 

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
SELAHATTİN BAKİ'NİN AÇIKLAMALARI

Kazandığımız penaltı %100 bariz bir penaltı. Başakşehir'de bu penaltıya neden bu kadar itiraz edildiğini anlayamadık. Şimdi bu penaltılar üzerinden algılar başladı. Sizi öncesine götüreyim. Verilmeyen bir penaltımız daha var. Herkes istediği gibi karşımıza dikilebilir. Biz dimdik ayaktayız. Şampiyonluk yürüyüşümüzü sürdürüyoruz. Eski kırılgan Fenerbahçe'yi bekleyenler daha çok beklerler. Ayrıca Bazı gerginliklerde baş aktör olarak ön plana çıkan Deniz Türüç bizim eski oyuncumuz. Fenerbahçe düşmanlığı artık sınır tanımamaya başladı. Ben şimdilik yazıklar olsun diyeyim. Ancak Fenerbahçe camiası ve taraftarı bunu not etmiştir."

GALATASARAY'A GÖNDERME

"Biz son maç 2 puan kaybettik. Onlar da kazanmıştı. Şimdi birkaç gün açıklama yapmazlar. Onlar önüne geçtikleri veya geçecek gibi pozisyon elde ettikleri zaman algılara başlarlar."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!